Gebe Olduğumuzu nasıl anlarız ?

Ay benim de 5 gün kaldı adetimin gelmesine ama şu sıralar kasıklarım da ağrı karnımda şişkinlik yorgunluk sürekli uyuyorum ay inş vardır bişey hiç bu kadar umutlanmamıştım

Hanimlar size bi sorum olucak benim karşik agrilarim war ayri yeten gögüslerimde şişlik we agri war baş agrim war hep uykum geliyo sizce ben hamile olabilirmiyim?

ya benmde aynene senin gibi ukum sik sik gelyor bas arm var acaba bende hamlemim of alhim

Bendede aşiri mide bulantisi var kokulara karsi çok hassaslastim daha once sevdigim bi yemegi yapiyordum bgun öğürmekten zor yaptim adetime 6 gün cok düzenlidir ama 2 aydir gecikmelerim oluyo çok hafif kasık agrim var ama beni deli eden mide bulantilarim acaba hamilemiyim yaa çok istiyorumm

Merhaba benim yumurtlama dönemimden beri kasık ağrılarım dewam ediyor adet olmama 10 gün falan war we ağrım hiç geçmedi acaba buda bir belirti olabilir mi

Merhaba ;

Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı olur.Bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz.Kasık ağrılarınız yumurtlama,enfeksiyon,idrar yollarını üşütme gibi nedenlerden de ötürü olabilir...

İÇİMDE Bİ SIKINTI VAR SÜREKLİ DARALIYORUM ADETİME SON 5 GÜN BAŞİM DÖNÜYO MİĞDEM BULANIYO SÜREKLİ MĞDE BULANTILARIM VAR HEP UYUYMAK İSTİYORUM BİDE HAFIZA KAYBI VAR HAMİLE OLABİLİRMİYIM ACABA ÇOK İSTİYORUM :)

Geri