gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gebeler Stresle Nasıl Başa Çıkmalı?

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gebelikte stres, gebelik stresi, gebelikte stres yaşayanlar
    Sevgili melekler, canınızdan bir can daha geleceğini bilmek ve o muhteşem varlığa bir an önce kavuşabilme arzusuyla yanıp tutuşurken, zaman zaman da psikolojimizde bazı kırılmalar meydana gelebilir. Doğum detaylarından, bebeğin gitericeği masraflara, doğum korkusundan doğum sonrasına kadar pek çok konuya kafayı takınca stres de kaçınılmaz olur. Peki gebelik döneminde yaşanan bu stresten nasıl korunmalı?

gebelik-stresi.jpg

Gebeler Stresle Nasıl Başa Çıkmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stres ve Stresle Başa Çıkabilme

Stres ve Stresle Başa Çıkabilme

stresli durumlarla başa çıkabilme içten gelen titreme içten titreme vücudun titremesi gelen sıkıntı STRES VE STRESLE BAŞA ÇIKABİLME Stres, hayatımızın kaçınılmaz bir parçasıdır. Herkes hayatını daha kaliteli, anlamlı, hoş yaşanan bir hale getirebilmek için stres kaynaklarının farkına varıp etkili bir biçimde baş edebilmeyi öğrenmelidir. Stresin olumsuz etkilerini mümkün olduğu kadar...
  2. Stresle uyuyarak baş ediyorlar

Stresle uyuyarak baş ediyorlar

Stres bayanlarda uyku sorunları yaratırken, erkeklerde durum tam tersi.. Stres ve psikolojik sorunlar kadınların önemli bölümünde uykusuzluğa neden olurken erkeklerde bunun tam tersi durum söz konusu...Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Ana Bilim Dalı bünyesinde oluşturulan Uyku Laboratuvarı Direktörü Kezban Aslan, fizyolojik bir durum olan ve yaşamın üçte birinden fazlasını...
  3. Stresle başa çıkmanın yolları

Stresle başa çıkmanın yolları

Günümüzde gerek iş şartları gerek maddi sorunlar v.s gibi etkenlerden dolayı oluşan stres ne yazıkki birçok insanın başına gelen psikolojik bir olay.Sizlere stresle nasıl başa çıkılır stresle başa çıkmanın yollarıyla ilgili çok önemli ve işinize yaracak noktaları paylaşmak istiyorum stressiz günler dileğiyle buyrun arkadaşlar işte çok önemli noktalar Uzmanlar, sağlıklı bir yaşamın önündeki en...
  4. Stresle Başa Çıkma Yöntemleri

Stresle Başa Çıkma Yöntemleri

Stresle Başa Çıkma Yöntemleri nelerdir? son zamanlarda çok strese giriyorum ve buna artık bir son vermek istiyorum lütfen yardım!
  5. Gebeler Kışın Nasıl Beslenmeli?

Gebeler Kışın Nasıl Beslenmeli?

gebelikte beslenme, gebelerin beslenmesi, gebelerin kışın beslenmesi Sevgili melekler, özellikle kış aylarında gebeler kendilerine daha fazla dikkat etmelidirler. Bulaşıcı hastalıkların yoğunlukla görüldüğü, üşütme, soğukalgınlığı gibi sorunların sıkça yaşandığı kış aylarında bilhassa sağlıklı ve doğru beslenme de gebeler için önem taşır. Bu sayfamızda sizlerle paylaşacağımız beslenme...

Sayfayı Paylaş