gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebeliğimin kaçıncı haftasında olduğumu bilmiyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

gebelik

gebeliğimin kaçıncı haftasında olduğumu bilmiyorum bebeğin boyu 17.7 mm miş ve doktorum gelişmemiş dedi
    bana göre en fazla 1.5. aylık tabiki başka bir dr a gideceğim ama burayada danışmak istedim

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Verdiğiniz bilgilerle buradan size bir tahminde bulunmamız imkansız. Size en doğru cevabı doktorunuz verecektir :)

gebeliğimin kaçıncı haftasında olduğumu bilmiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Son Gebeliğin Kaçıncı Haftasında Kürtaj Yaptırılabilir?

En Son Gebeliğin Kaçıncı Haftasında Kürtaj Yaptırılabilir?

gebeliğin kaçıncı haftasında kürtaj yapılır,kürtaj ne zaman yapılır,kürtaj hamileliğin kaçıncı haftasında yapılır,kürtaj ağrılı bir işlemmi,kürtaj hakkında bilgiler En son gebeliğin kaçıncı haftasında kürtaj yaptırılabilir? soru: ANNE VE BABA ADAYININ ONAYIYLA EN SON HANGİ HAFTADA KÜRTAJ YAPTIRILABİLİR? VE BU DAHA SONRA HAMİLE KALMAMI ETKİLER Mİ? TEŞEKKÜRLER. Cevap: Merhabalar, Anne ve...
  2. Hamilelik belirtileri kaçıncı haftada  başlıyor?

Hamilelik belirtileri kaçıncı haftada başlıyor?

gebelik belirtisi kaçıncı haftada başlar,adetten önce gebelik belirtileri,hamilelik belirtileri nasıl olur,hamile olduğunuzu nasıl anladınız,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler hamilelik belirtileri nasıl başlar, Hamilelik belirtileri kaçıncı ayda başlar, Hamilelik belirtileri hakkında bilgi Gebe olduğunuzu ne kadar erken öğrenilirse , gebelik ile ilgili bakıma o kadar erken...
  3. Tüp yaptırdım gebelik haftamı bilmiyorum nasıl hesaplamalıyım?

Tüp yaptırdım gebelik haftamı bilmiyorum nasıl hesaplamalıyım?

tüp bebek gebelik haftası hesaplama,tüp bebekte gebelik haftası nasıl hesaplanır,tüp bebekte hamilelik haftası nasıl hesaplanır,tüp bebekte gebelik hesaplama hakkında bilgiler Tüp bebek tedavisi ister klasik yöntemler ile uygulansın ister mikroenjeksiyon tekniği ile uygulansın gebelik hesaplama şekli aynıdır. Her iki yöntemde de gebelik hesabı embriyo transfer tarihine dayanır. Embriyonun...
  4. Gebelikte aşerme kaçıncı haftada başlıyor?

Gebelikte aşerme kaçıncı haftada başlıyor?

Erken gebeliğin normal belirtisi olan aşerme hakkında sayfamıza çok sayıda soru geliyor.Mens tarihim geçmedi aşeriyorum hamilemiyim,aşerme gebeliğin kaçıncı haftasında başlar,mensim 3 gün geçti aşeriyorum hamilemiyim gibi…Gebelik dönemi, her insanda görülebilecek tarzda şikayetlerin ve belirtilerin daha kolay ortaya çıkabildiği bir dönemdir. Bu yakınmaların büyük kısmı her hangi bir anlam...
  5. Hamileyim karnım ne zaman büyüyecek?

Hamileyim karnım ne zaman büyüyecek?

Anne adaylarının karın (veya göbek) büyüklüğü ile bu kadar çok ilgilenmesinin başlıca sebebi büyüklüğün bebeğin büyüklüğü ve gelişmesi ile ilgili olduğunu sanmalarıdır. Halbuki gerçekte karın büyüklüğü ile bebeğin gelişmesi çopu zaman birbirini tutmaz. Karnı büyük gibi görünen bir annenin bebeği daha az kiloda olabilirken, karnı daha küçük olan bir annenin bebeği daha kilolu olabilir....

Sayfayı Paylaş