gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Gebeliğini çok geç fark eden varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

gebelik testi kan testi

merhaaba kızlar
    buradan takip ettiğim kadarı ile anne olmaya karar vermiş birçok aday edet günü gelmeden hemen testlere başlıyor :)
    gerek idrar testleri gerek kan testleri
    ya peki hamile kaldığı halde çok geç farkaeden varmı?

Gebeliğini çok geç fark eden varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. E-Maillerinizi Fark E-Mail Adresine Yönlendirme

E-Maillerinizi Fark E-Mail Adresine Yönlendirme

mail adresi yönlendirme mail adresini yönlendirme
  2. Sen en çok bana sustun; ben en çok sana konuştum.  Meğer....Geç fark ettim!"...

Sen en çok bana sustun; ben en çok sana konuştum. Meğer....Geç fark ettim!"...

sen en çok bana sustun ben en çok sana konuştum sustun Biliyor musun; umarsız bir yıkımdı gidişin. Liman boyu uzanan iç kanamalı bir suskunluktu bizden geriye kalan. Oysa bilmeliydin; bütün bir hayatı ürpererek yaşama cesaretiydi aşk. Ve yola çıkıldığında göze alınmalıydı aşkın adressizliği. Sen bir tepeden masal gibi geldiğinde gözlerime, ben kendi masalımı terk edip, gözlerine benzeyen...
  3. Kendinizin Farkına Varın!Geç Olmadan!!

Kendinizin Farkına Varın!Geç Olmadan!!

Çoğu insan ne olduğunun farkında değildir.Nerede hangi pozisyonda olursa olsun bunu kavramakta ,değerinin ,gücünün ne olduğunu anlamakta güçlük çekebilir.Bunu yaşamamak için hayatımızın hangi evresinde olursa olsun şöyle arada bir durup kendimize bakmalı,ne olduğumuzun,nerede olduğumuzun farkına varmalıyız.Yoksa iş işten geçebilir... Rivayet edilir ki... Deniz kıyısında bir ihtiyar taşçı...
  4. 602. GECE: KENDİNİ FARK EDEN HİKÂYE (Murat Gülsoy) Özeti, Konusu ve Okur Yorumları

602. GECE: KENDİNİ FARK EDEN HİKÂYE (Murat Gülsoy) Özeti, Konusu ve Okur Yorumları

Kitap adı : 602. GECE: KENDİNİ FARK EDEN HİKÂYE Yazar : Murat Gülsoy Dizi : Türk Edebiyatı Özgün dili : Türkçe Kitap türü : İnceleme ISBN : 978-975-07-1089-6 Sayfa sayısı : 204 Yayın tarihi : 2009 “Hiçbiri, tüm o gecelerin içindeki büyülü 602. gece kadar altüst edici değildir.” Yazma eylemi üzerine düşünmeye devam eden Murat Gülsoy, bu kez Borges’in sözünü ettiği o büyülü gecenin izini...
  5. gebelik varmı

gebelik varmı

arkadaşlar sormayın bende şüpheleniyorum hamilemiyim diye , ilk gebeliğim 2aylık hamileymişim adet olduğumdan anlayamadım ilaç içiyordum bebişim tahriş olmuş aldırdık mecbur , şimdide bütün gebelik belirtileri var ama adet görüyorum gene , göğüs uçlarım koyulaşdı kahverengi bölgede pütürcükler çıkdı , göbeğimden aşağı silikde olsa kahverengi çizgi var, kasığım batıyor , göğüs dolgunlaşdı ,...

Sayfayı Paylaş