gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebelik 10 haftalık hamileyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

10 haftalık hamileyim son bi kaç gündür aşırı derecede midem bulanıyor faka kusmuyorum bu normal mi?

gebelik 10 haftalık hamileyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4   haftalık   HAMİLEYİM    :)

4 haftalık HAMİLEYİM :)

kan testi yaptırdım dünn 4 haftalık hamileyimm...çok tuhaf bir duygu.. bana bu konuda yardımcı olurmusunuzz ne yenir ne içilir falan... amaann bana biraz destek çıkın yahuuu :hamileyim:
  2. Haftalık Gebelik Hesaplama

Haftalık Gebelik Hesaplama

Haftalık Gebelik Hesaplama - Selam kızlar hafta hafta gebelik hesaplama konusunda bana bilgi vermenizi rica ediyorum.
  3. 5 haftalık hamileyim

5 haftalık hamileyim

selam melekler 5 haftalık hamileyim ve ilk hamileliğim tecrübeli annelerden bilgi edinmek istiyorum hamileliğin 5.ci ayında neler oluyor bebeğin hareketlerini ne zaman hissedecem tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız
  4. 10 aylık evliyim acaba hamile miyim

10 aylık evliyim acaba hamile miyim

Kizlaar. Ben 10aylik evliyim. 2 aydir bebek dusunuyoruz. bu ay adetime 3 gun kala erken gebelik testi yaptm negatifti. Adetime bir gun kala tekrar teat yaptm bu seferki erken gebelik teati degildi ama yine negatifti. Su an adetim 3 gun gecikti. Ama testler negatif diye heveslenmek de istemiyorum. Bir de bu ay hep kasiklarim agridi. Normalde agrimazdi.
  5. Gebelik hesaplamasında haftam farklı çıkıyor neden?

Gebelik hesaplamasında haftam farklı çıkıyor neden?

Gebe olan kadınların en çok merak ettiği sorulardan biride gebelik haftaları.Bir çoğu internetten otomatik hesaplayıcıları kullanarak,yada son mens tarihinden hesaplayarak gebelik haftasını belirler.Hamile olduğunu öğrendikten sonra gebelik hesaplama işine koyulan hanımlar çıkan sonuçlarla hcg değerlerini karşılaştırır ve burda kafaları karışır.Bunların yanında hekime görünüp usg ye girince...

Sayfayı Paylaş