gebe
  1. defneee55555

defneee55555 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

gebelik adetin bittiği gün olabilir mi ?

Konu, 'Kadınlar' kısmında defneee55555 tarafından paylaşıldı.

mrb hanımlar size bir sorum olacak ben iki ay kdr kistim yüzünden adet gecikmesi yasiyordum ve d.k.hapı kullandım ama 3.ay bıraktım yarıda ve adet oldum sonrasında da çocuk istedik esimle ve bugün adetim 3gun geçmiş oldu. karın ağrısı ve akıntı çok var. sizce hamile olabilir miyim. yoksa ilacı bıraktığım için kalmama sansizligim var mi beni bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim

2. Huzur_79

Huzur_79 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar ben yeni katıldım acaba aranizda adetinin bittigi ilk gün iliskiye girip hamile kalan var mi?

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar, adetin bittiği gün ilişkide hamile kalma ihtimali yoktur. Bilginiz olsun. Bizlere her türlü sorularınızı yöneltebilirsiniz.

4. ikra90

ikra90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cok dusuk ıhtımalde olsa olabılıyor dıye bılıyorum ama adet zamanı asla olmuyor

5. ikra90

ikra90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu ışac zaten regl olman ıcın verılmıs regl olman guzel bırsey onun hamılelıgı engelleyecegını sanmıyorum.

6. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Her dönem gebe kalmak mümkündür..Adet döneminde bile.Literatürde yumurtlamanın bu tarihte olduğu veya bu tarihte ikinci bir yumurtlama olması nedeniyle gebeliğin görüldüğü yazılıdır.Düşük ihtimal olduğunu da belirtelim.

gebelik adetin bittiği gün olabilir mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti acaba hamile olabilir miyim nelere bakmam gerekiyor arkadaşlarım. Öyle belirti yok ta çok uykum geliyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yardım lütfen :S
  3. Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Kızlar şu anda adet dönemimin yani mensimin üzerinden toplamda 5 gün geçti belki geç cevap yazarsınız diye bir gün erken bir günde geç yazdım ondan 4 5 yada 6 dedim. Acaba şimdi tahlil yapsam sonuç alabilir miyim ? Hamile olabilir miyim kızlar cvp bekliyorum. Allah isteyen her kuluna anneliği tattırsın inşallah.
  4. Adet Zamanında ilişkiye Girilirse Gebelik Olabilir Mi?

Adet Zamanında ilişkiye Girilirse Gebelik Olabilir Mi?

adetliyken hamile kalınırmı,adetliyken hamile kalmak mümkünmü,adetliyken birliktelik gebeliğe neden olurmu,adetliyken ilişkiye girilirse hamile kalınırmı ,adetliyken hamile kalma hakkında bilgiler Kişilerin dini inançlarını göre yasak veya serbest olması ayrı bir konudur ancak adet döneminde ilişkiye girmenin ne kadın ne de erkek açısından tıbbi olarak hiçbir zararı yoktur. İlişki...
  5. Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler

Sayfayı Paylaş