gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebelik aşısı hakkında bilgi arıyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Biz çocuk istiyoruz ama korunmayı bıraktığımız halde birşey yok henüz. Bir arkadaşım gebelik aşısı diye birşeyden bahsetti.Acaba bu aşı ne zaman kimlere vurulabilir?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Gebelik aşısı tüp bebek yönteminde rahim içi zarının kuvvetlendirilmesine yönelik bir uygulamadır. Bu uygulama aşağıdaki şartlarda uygulanır.

İyi kalitede embriyo transferine rağmen oluşan tüp bebek başarısızlıklarında
    Rahim için kalınlığının artmadığı olgularda
    Rahim için de çeşitli problemlerle gömülme probleminin olduğu çeşitli testler sonucunda saptanan kadınlara yapılmaktadır.

gebelik aşısı hakkında bilgi arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bcg Aşısı Hakkında Bilgi

Bcg Aşısı Hakkında Bilgi

Bcg Aşısı Nedir Bcg Aşısı Hakkında Bilgi Bcg aşısı nedir, bcg aşısı nasıl yapılır ve ne işe yarar diyen tüm Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için bu sayfamızda BCG aşısı hakkında merak edilen tüm bilgileri paylaşıyor ve buyrun arkadaşlar diyoruz:) BCG tüberkülozdan korunabilmek için kullanılan aşıdır. Özellikle çocukları menenjit tüberküloz, milier tüberküloz gibi durumlardan korur....
  2. Kızamık Aşısı Hakkında Bilgi

Kızamık Aşısı Hakkında Bilgi

kızamık aşısının ismi kızamık aşısı hakkında bilgi Eskilerin ''Teneşirde bile çıkarılır'' dediği kızamık aşısı hakkında kısaca bilgilendirme yaptırmak istiyoruz melekler :) Günümüzde kullanılan kızamık aşısı canlı, zayıflatılmış virüs içerir; diğer bir deyişle bu aşıdaki virüs öldürülmemiş, ancak kızamığa yol açamayacak derecede zayıflatılmıştır. Kızamık aşısı tek başına yapılabilirse...
  3. meniera hastalığı hakkında bilgi arıyorum

meniera hastalığı hakkında bilgi arıyorum

Selamlar. Özel bir sebeple meniera hastalığı hakkında bilgiye ihtiyacım var. Lütfen bana yardımcı olurmusunuz ?
  4. Bozok Gören hakkında bilgi arıyoruz

Bozok Gören hakkında bilgi arıyoruz

Merhaba.Survivor yarışmacılarından Bozok Gören çok yakışıklı çok beğeniyoruz onunla ilgili bilgi edinmek istiyoruz. :D
  5. Aşıyla önlenebilen hastalıklar

Aşıyla önlenebilen hastalıklar

AŞI; insanda hastalık yapma yeteneğinde olan virüs, bakteri vb. mikropların hastalık yapma karakterlerinden arındırılarak ya da bazı mikropların salgıladığı zehirlerin (toksinler) etkilerinin ortadan kaldırılarak, geliştirilen biyolojik maddelerdir, insanları hastalıklardan ve onun kötü sonuçlarından koruyabilmek için sağlam ve risk altındaki kişilere uygulanır. Aşılama hizmetleri, bebekleri,...

Sayfayı Paylaş