gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gebelik Belirtileri ( Gebelikte.Org )

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Özellikle gebelik belirtileri gebelikte beslenme ve hamilelik adına yapılması gereken tüm paylaşımları ve hesaplama tablolarını oluşturduğumuz yeni sitemiz www.gebelikte.org sizler için yeni ve güzel bir alternatifimiz olacak. Konusunda uzman kişiler tarafından verilen bilgiler sizi rahatlatacak ve yeterince doyurucu olacak diye düşünüyoruz. Buraya herkesi bekliyoruz.

http://www.gebelikte.org

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlı olsun Sadminim :)

SadmiN bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yeni bir script yazdırdım onu test ediyorum :)

BEYZA21 bunu beğendi.
Gebelik Belirtileri ( Gebelikte.Org ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik belirtileri

gebelik belirtileri

arkadaşlar ben yeniyim burda lütfen yardım edin 4 aylık evliyim adetten 1 hafta önce bulantılar başladı kasıklarda ağrı gaz problemi göğüslerde hassasiyet internetten araştırdım hepsi hamilelik belirtileriyle uyuşuyordu sonra adet oldum eşim ve ben çok umutluyduk nden böyle oldu yardım edin :( HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE...
  2. Aşılama sonrası gebelik belirtileri

Aşılama sonrası gebelik belirtileri

Aşılma sonrası ne gıbı belırtılerle karsılastınız arkadaslar benım bugun 7.gunum sabahları adet olucakmısım gıbı agrıyla uyanıyorum akıntım var sızdede bu sekılde oldumu??
  3. Riskli gebeliğin belirtileri nelerdir?

Riskli gebeliğin belirtileri nelerdir?

riskli gebelik nedir,riskli rebelik nedenleri,riskli hamilelik nedir,riskli hamileliğin nedenleri,riskli hamileliğin tedavisi,riskli hamilelik hakkında bilgiler Anne ile ilgili durumlar gebelikten önce var olan bazı hastalıklar olabileceği gibi gebelik başladıktan sonra ortaya çıkan bazı hastalıklar da olabilir. Riskli gebelik olarak tanımlanan hamilelikler daha yakından ve dikkatli sıkı...
  4. Gebelik Belirtileri kesin gebelik belirtileri şunlardır

Gebelik Belirtileri kesin gebelik belirtileri şunlardır

Gebeliğin ilk belirtisi , beklenen menste gecikme olmasıdır.Gebeliğin teyidi için , test yapmak gerekir. İki çeşit gebelik testi vardır. İdrar dan yapılan gebelik kitleri, kan da bakılan HCG gebelik testi. Gebeliğin belirtileri , en erken 4-5 haftalar da başlar. Gebelikte görülen diğer belirtiler ise şunlar dır.. Şüpheli Gebelik Belirtileri Adet gecikmesi: Düzenli adet gören bir kadın adet...

Sayfayı Paylaş