Herkese slm. Benim adetime 3 gün var aşırı derecede miğdem bulanıyor ara ara kasıüğıma ağrı giriyor ve normalde gece 1 veya 2 de yatmama rağmen son 3 gündür aksam 9 da uyuyorum kendimi cok yorgun hissediyorum hamile olabilirmiyim?

Tsk ederm tunaa adetm 4 gün gecıkt acaba yapsm cıkrm yoksa biraz daha beklesmi diger belirtiler var gibi ama psikojk olmasndn korktgm icin kendimi ümitlendrmk istemiym çünkü sonu hüsran olunca insan cok kötü oluyo...
seni gerçekten çok iyi anlıyorum, benimde 2 gün gecikti ve test alıp bakmaya korkuyorum, 1 hafta beklicem öyle test yapıcamm... bi traftan da kendimi umutlandırmamak için beynim sürekli hayır değilsin diyor, herkes çok kolay hamile kalırken benim niye çok zor olacakmış gibi geliyor...3,5 yıllık evliyim bu arada...

arkadaşlar ben de yeni katıldım aranıza ben3,5 yıllık evliyim son 1 yıldır çocuk istiyorum ama mazeretler çok tabiii. ayın 18 regli bekiliyodum henüz gelmedi. bu rada her ay olan sancım , şişlik bu ay yok sanki adetim yeni bitmiş gibi rahatım ama midem sürekli çalışıyo kazınıyo...ama çok kuruyorum kafamda,, pazartesiye kadar beklicem sanırım...hiç belirti duymadan hamile kalan var mı? cevaplarsanız çok sevinirim

arkadaşlar ben de yeni katıldım aranıza ben3,5 yıllık evliyim son 1 yıldır çocuk istiyorum ama mazeretler çok tabiii. ayın 18 regli bekiliyodum henüz gelmedi. bu rada her ay olan sancım , şişlik bu ay yok sanki adetim yeni bitmiş gibi rahatım ama midem sürekli çalışıyo kazınıyo...ama çok kuruyorum kafamda,, pazartesiye kadar beklicem sanırım...hiç belirti duymadan hamile kalan var mı? cevaplarsanız çok sevinirim
benimde suan belli bi belirtim yok ama on gün geçti doktorum banada pazartesi hastalanmazsan gel dedi

Rahim iç filmi nedir?

Arkadaslar genelde cocuğu olmayanlara bazı arastırma yapılır tahliller v.b. seyler bide rahim ic filmi isterler .Arkadaslar sizler arasında eger bu tecrübeyi asayan varsa bizi bilgilendirmek amaçlı yasadıklarını bizlerle paylaşsın simdiden teşekkürler.

canım aynen benimde tek çocuğum var 2. olmuyo polikistik over diye bir hormon bozukluğu varmış bende ilk zamanlar o kadar çok ağlıyodumki kızım bu dünyada yapayalnız olacak diye ama ne yapayım elimden geleni yaptım insan en kötü şeylere bile alışıyo artık sende sorun yok sanırım inşallah olur fazla kafana takma canım

canım hoşgeldin aramıza, benim 5 yaşında oğlum var şimdi ona kardeş istiyoruz kısmetse. oğluma hamileyken hiç belirtim olmadı hatta ne miğde bulantısı ne aşermesi hiçbirşey olmadı, kolay geçmişti hamileliğim. umarım hamişsindir Allah gönlüne göre versin.

burcu ve lıttle angel sizler de aramıza hoşgeldiniz, umarım hepimiz ve tüm istyenler bebeklerimize kavuşuruz, gelişmesi olanlar yazarsa birbirimize yardımcı oluruz.

Geri