selam yeni katıldım forma.. 7 haftalık hamileyim ikinci kontrolüme gitmedim. boş gebelikten çok korkuyoruym daha önce başından boyle bir olay geçmiş olan var mı? var sa hissetti mi?:(

selam yeni katıldım forma.. 7 haftalık hamileyim ikinci kontrolüme gitmedim. boş gebelikten çok korkuyoruym daha önce başından boyle bir olay geçmiş olan var mı? var sa hissetti mi?:(

ya hayatım ben hiç hamileliğin ucundan kıyısından geçmedim ki... o yüzden seni bilgilendiremicem..ama inşallah meleğini sana bağışlar Rabbim.

bu arada hayırlı olsun canım sanada...ve inşallah güzel bir hamilelik geçirirsin..

selam canım hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin boş gebelik nasıl olur hiç bilmiyorum inşallah öyle bişey olmazda hayırlısı ile bebeğini kucağına alırsın .....

hamileyimm tunaaaa

nurum ay canım yaa nasıl sevindim valla, tebrik ederim canım kaç haftalıkmış? Allah kucağına almayı nasip etsin. Hamiş meleklik de yakışmış hani:) ben de bu ay yanından geçtim yine tutturamadık, inş önümüzdeki ay.. kib..

hese hoşgeldin aramıza seni de tebrik ederim, umarım bebeğini kucağına da alırsın. darısı başımıza...

nurum, zeynep de mi hamile? galiba öyle çünkü onda da hamiş melek yazıyor, ay çok sevindim yaa darısı bizlere ve tüm bekleyenlere...

Geri