tebrık ederim nurum darısı bizee

meraba hocam ben hamilelik testi uyguladım fakat adet günüm gelmemişti bile ayrıca hamile kaldığımı düşündüğüm günden 10 sonra yaptım bu testi ve negatif çıktı doğruluğuna güvenebilir miyim?

ya kızlar ben bu ay çatlatma iğnesi oldum bi preseed kullandım sol yumurtamın olduğu yerde acaip batmalar oluyor.acaba gebelik oluşumunun bir habercisi olabilirmi?korkumdan bi iş yapamıyorum adetime 4 gün war test yapsam çıkarmı acaba? ara da böle durduk yere hafiften midem bulanıyor ama çok yoğun değil....

meraba hocam ben hamilelik testi uyguladım fakat adet günüm gelmemişti bile ayrıca hamile kaldığımı düşündüğüm günden 10 sonra yaptım bu testi ve negatif çıktı doğruluğuna güvenebilir miyim?
idrar testinin güvenilirliğine adetten en az 1 hafta geçtikten sonra güvenebilirsin, emin olmak için kan testi yaptırabilirsin.
ya kızlar ben bu ay çatlatma iğnesi oldum bi preseed kullandım sol yumurtamın olduğu yerde acaip batmalar oluyor.acaba gebelik oluşumunun bir habercisi olabilirmi?korkumdan bi iş yapamıyorum adetime 4 gün war test yapsam çıkarmı acaba? ara da böle durduk yere hafiften midem bulanıyor ama çok yoğun değil....
belirti olabilir canım, henüz idrarda çıkmaz ama kanda çıkabilir, hayırlısı olsun inş olur..

2-3 haftalık gebeliğin belirtileri nelerdir yardımcı olabilir misiniz??

Merhaba, foruma yeni üye oldum... Belirtilerle ilgili bana yardımcı olursanız çok sevinirim... Ben düzenli adet oluyorum, 28 günde ve hiç gecikme olmaz... Adet sancısını da çok eskiden dayanılmayacak derecede çekerdim iğnelik olurdum 20-21 yaşlarında falan, şimdide sadece üşüttüğüm zamanlarda ağrım olur.
Ama bu ay adetime 5 gün önceden kasıklarımda ağrı başladı, akıntılar gelmeye başladı, hasta falan da değilim... Adete yakın hiç hatırlamıyorum böyle akıntılarım oluyor muydu ama kasık ağrısı 5 gün önceden olmuyordu.... Şuanda adetime 1 gün kaldı ve bugün ağrı yok..Yani 5 gün önceden ağrıyı çektim, 1 gün kala aslında ağrı olması lazımken, bugün olmadı... Dün de midem bulandı, sigara kullanan biriyim ama yanımda arkadaşım içerken ilk defa dumanından midem bulandı ve kendimi halsiz hissettim... acaba şekerim mi düştü dedim, düşmemiş normal... Şimdi bu nedir sizce, yarın adet olmam lazım, günüm hiç şaşmaz, ağrıları 5 gün önceden çektim, bugün sabah ağrım olmadı, yarın tekrar başlar mı ağrı bilmiyorum... Hasta falan değilm ama kanda hafif bi enfeksiyon var demişti doktor yüksek değil o kadar dedi, bu sebep olmuş olabilir mi adet sancısın 5 gün önceden başlamasına...?

Bu arada enfeksiyon vajinal yada idrar yollarında değil... koltukaltımda Lenf bezlerimde hafif bir şişlik olmuştu, gösterdim önemli birşeyde olabilir diye, enfeksaiyon çıktı ama hafif dedi çok yüksek değil... Bu adet sancısı yapar mı, 5 gün önceden başlatır mı sancıları, bir bilniz var mı arkadaşlar... Yani bende merak etmekteyim durumumu :)

Geri