Yok canım daha kullanmadım... Antibiyotik verdi koltukaltı lenf bezi iltihabı için ama yarını bekliyorum... şuan 1 gün kala bir ağrı hissetmiyorum, 5 gündür sabahları ağrıdı zaten...

Canım kan tahlili genelde yanılmaz. Bence birkaç gün bekle eğer adet olmazsan doktora git. Bu arada adetlerin düzenli olur mu Merak ettim.

colors Sen her ihtimale karşı ilaç kullanma. Şu anda kan testi yaptırsan sonuç hemen belli olur.

merhaba arkadaşlar
bende sabırsız yeni üyeyim , yazıları okudukça tek başıma olmadığımı düşünerek rahatlıyorum,, allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

colors Sen her ihtimale karşı ilaç kullanma. Şu anda kan testi yaptırsan sonuç hemen belli olur.

Bugün kan testi yaptırdım ve negatif... Ve sanırım hastalanıyorum, şuan çok az bir kahverengilik var ama 1 damla bile değil çok az, sökmeye çalışıyor galiba... adet günüm bugündü ama sanırım yarına söker... isanırım fazla stres yaptım demekki...peki eğer yarında sökmezse, bu sonuca güvenebilir miyim ? Bana orda laboratuvardaki kadın daha hassas bir kan testi daha olduğunu söyledi, kesin sonuç için daha ilerisi için... başka bir test daha varmış yani... Bende dedim son adet tarihinden bugüne baya bir zaman oldu zaten dedim, diğer kadın bu kan testiyle çıkar kesin sonuç dedi... Benim testi tekrar etmem gerekmez o zaman bu durumda

kızlar adetime 1 gün kaldı ve sabah vücut ısımı ölçtüm ilk defa yüksek çıktı.geçen aylarda hep adete yakın 36.2 olurdu bu sabah 36.7 umut işte :)

slm ilk öncelikle arkadaşlar benim ögrenmeme tam 10 gün beya 9 gün var midemde bulantı hissi var ama kusacak derecede degil gögüslerimde bazen agrı oluyor böle hafif hafif kasıgımda bazen igneyi hafif degdirirsin gibi his var aşırı karnımda gaz ve agrı oluyor sizde belirtilerimi yoksa piskolojikmenmi allah tüm isteyenlere hayırlı saglıklı evlat nasip etsin

herkese merhaba burdaki yazilari okuyunca cok sukur dedim kendi kendime bende bir senelik evliyim ve cocuk sahibi olmak istiyorum suan ilac kullaniyorum ama umutsuzum, ozellikle insanlarin surekli sordugu daha cocuk yokmu cumlesine iyiden iyiye sinir olmaya basladim ne cevap vericegimi bilemiyorum esimde bende cok uzuluyoruz ve tabiki herseyin hayirlisi diyerek gecistiriyoruz. rabbim herkese saglikli ve hayirli evlatlar nasip etsin, tum cocuk ozlemi ceken anne ve babalarada sabir versin.

selamlar millet...bisi sorcaktim en son adet gunum 28 subat.ayin 8inden itibaren korunmasiz iliskiye girdik gun asiri.Ayin 18inden beri kasiklarimda cok hafif sizlamalar var hep cogu zaman tek tarafli egilip kalktigimda ani hareketlerde hep sizliyor.Ayin 30unda adet olmam lazim yani daha 10gun var.Sorum su:hamile kalmis olsam bile bukadar kisa zamanda belirti verir mi?kendimi umutlandirmak istemiyorum husranla sonuclanirsa cok uzulucem.Cevap verirseniz sevinirim!!!

Geri