selam adet sancsı gbi çok kötü agrım var ilk çocugumda mgdem bulanmamıştı şuan felaket bulanyoo acaba hamile olablirmiyiim inşllah öyleymdr

ya bnm de adetime 1 gün var bebiş o kadar istiorum 6 ay önce kürtaj oldum bebeğimn kalp atışı olmadı...adet belirtisi mi hamilelik belirtisimi bilmiorum..karnım agrıo biras ve gögüs uçlarım acıo egildiğimde belimin agrıdığını hissediorum...sizce hailemiyimm :)

Slm bende 4yiillik evliyim ikinci asilamami yaptirdim hicbirr geebelik belirtisi yok adet sancilarim basladi oldum olacam gibiyim. Sadece farkli olarak gobek deligimde ve etrafinda sizi oluyo bide sanki kasik bolgemde basinc var ama hic umudum yok yine hastalanicam biliyorum dua edin lutfen....

Slm bende 4yiillik evliyim ikinci asilamami yaptirdim hicbirr geebelik belirtisi yok adet sancilarim basladi oldum olacam gibiyim. Sadece farkli olarak gobek deligimde ve etrafinda sizi oluyo bide sanki kasik bolgemde basinc var ama hic umudum yok yine hastalanicam biliyorum dua edin lutfen....
İnşallah olur bebeğiniz ben 7aylık evliyim 2aydır düşünüyorduk geçen az adet oldum bu ay2gün geçti normalde hiç şaşmazdi.kafam çok karışık ümitlenmekte istemiyorum sadece adet olacak gibi kasık ve bel ağrım var. İnşallah adet yerine bebiş olur Allah her isteyene versin inşallah

merhabalar ben de 4 aydır 2. çocuk için uğraşıyorum,ilkinde hemen olmuştu bu ay 2 gün geçiktim,kasıklarımda çok ağrı yok ama kokulara karşı hassasiyet ara ara bulantı var çok olmamakla birlikte, ama karnım hiç şiş değil adet olacak gibi değilim, kendimi zor tutuyorum kan vermemek için sizce hamile miyimdir?

Geri