gebe
  1. MLK KHRMN

MLK KHRMN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gebelik belirtileri

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında MLK KHRMN tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben yeniyim burda lütfen yardım edin 4 aylık evliyim adetten 1 hafta önce bulantılar başladı kasıklarda ağrı gaz problemi göğüslerde hassasiyet internetten araştırdım hepsi hamilelik belirtileriyle uyuşuyordu sonra adet oldum eşim ve ben çok umutluyduk nden böyle oldu yardım edin :(
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. fındıkım

fındıkım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mrh mlk ,bu belirtiler gebelik belirtisi evet ama adet belirtiside olabilir veya üstüne görme olabilir bazende tamamen psikolojik hemen moralini bozma geçen ay bendede bütün belirtiler oldu ama malesef adet oldum hem daha çok yeni evlisin inşallah kısa zamanda bebişin olur ...

3. nazlı nazlı

nazlı nazlı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ya bendede bu belirtiler var umutluyum ama bunu okuyunca üzüldüm şimdi kasık ağrısı gaz filan.1 hafta sonra belli olucak inş hepimizin hakkında hayırlısı

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ayınısı bendede var. bende 1 hafta beklicem.....yani hayırşısı ya zor şey..

5. MLK KHRMN

MLK KHRMN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilmiyorum arkadaşlar sürekli kötü kötü rüyalar görüyorum :( hepinize teşekkürler arkadaşlar

6. Bukibuki

Bukibuki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar merhaba :) yeniyim sitede herkes çok samimi geldi açıkcası :) bende 1 senelik evliyim 2gundur çok uykum geliyo ve midem kaziniyo gibi bir yanma ve acikma var devamlı test yaptım bgn negatif çıktı ama regl olmama 7 gün kadar var guvenenedim teste eczacı bir haftaya kadar belli eder test demişti benim 10 gün geçmişti bosuna umitlenmiyim dımı ya :(

7. Bukibuki

Bukibuki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar merhaba :) yeniyim sitede herkes çok samimi geldi açıkcası :) bende 1 senelik evliyim 2gundur çok uykum geliyo ve midem kaziniyo gibi bir yanma ve acikma var devamlı test yaptım bgn negatif çıktı ama regl olmama 7 gün kadar var guvenenedim teste eczacı bir haftaya kadar belli eder test demişti benim 10 gün geçmişti bosuna umitlenmiyim dımı ya :(

8. fındıkım

fındıkım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşım,daha regl olmana var belli olmayabiliyo adetin gelmezse öyle test yap benim adetim 6 gün gecikti ve belirtilerin çoğunu yaşadım ama 7.gün geldi o yüzden hemen ümitlenme sonra çok üzülüyo insan hakkımızda hayırlısı olsun bebişlerimize kavuşalım hemennnn:)))

9. Bukibuki

Bukibuki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    fındıkım :) çok teşekkür ederim yanıtın için :)insan ne kadar heves ediyor değil mi valla bir daha test falan yapmıycam en iyisi günü beklemek,allah hepimize yumik yumuk bebişler nasib etsin :)

10. nazlı nazlı

nazlı nazlı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yaklaşık 2,5 hafta önce yazmıştım sol kasığımda batma şeklinde ağrı, acıkma,gaz problemi ayaklarda üşüme gibi belirtilerim vardı adet günümden bir hafta geçtikten sonra kan tahlili yaptım ve hamileyim doğrusu tam sevinemiyorum dört ay önce düşük yapmiştim tekrar olur diye çok korkuyorum. haftaya doktora gidecem işte inş kötü bişey olmaz .rabbim isteyen herkese nasip etsin benim bebişimide kucağıma almayı nasip etsin.

SELDA EMİNE, fındıkım ve ece naz bunu beğendi.
  11. fındıkım

fındıkım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun arkadaşım,inşallah bebişini kucağına alırsın kötü düşünme sakın kendine ve bebişine ii bak ....Allahım bizlerede nasip etsin inşallah....

12. MLK KHRMN

MLK KHRMN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar affedersiniz ama bende mavi akıntı oluyo ne için oluyo bilmiyorum çok korkuyorum :(

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaslar allah cc hepinize hayirli vakitte hayirli evlatlar versin. Ben nacizane yasadiklarimi paylasmak istedim erken belirtilerle ilgili. Karin bolgesinde belde kasiklarda enrden geldigini anlayamadiginiz bir agri.zaman zaman kasiklarda kramp asiri gaz ve adet gunu yaklastikca idrara cok cikma. Bazi kisilerde burunda ya da yuzun herhangi bir yerinde tatli gidiklanmalar.ve adet gunu gecmeden testte cikma ihtimali cok dusuk.birde surekli regl oldum sanip ped degistirmeye gittiginizde birsey olmadigini gorursunuz bunu surekli tekrar hissedersiniz. Herkeste ayni olmayabilir ama bende boyleydi 5-4 yas 6 . Aylik 3 cocugum var sanirim 4.cu tutunmaya calisyor bu gunlerde. Herbiri bir farkki guzel insan doymuyor sevmeye. Yuzeler yucesi Alkahim yarattigi kadinlari ozellikle hakedenleri evlat sevgisinden mahrum birakmasin. Amin. Darisi basiniza arkadaslar
    Subat

14. Gül.

Gül. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba araniza yeni katildim uzun suredir siteyi takip ediyorum yardiminiza ihtiyacim var 10aydir eyliyim 5aydir cocuk istiyoruz 2 ay once doktora gittim bir sorun yok olur daha 1 yilin dolmamis dedi akinti icin gynoflor vajinal tablet verdi o ay erken regl oldum kanama yaptigi icin kestim ilaci bu ay kulandim yumurtlama tarihlerinde bir gun arayla esimle birlikte oldum suan regle uc gun var bir haftadir yumurtalikta solda genelde agri kipirti batma oluyor mide yanmasi kati beyaz akintim var sik idrar ve siddetli yanma var cok halsizim usuyorum adet sancimda yok hamile olma ihtimalim varmi ilk kez,sistit oldum adete yakin detayli yyazdim ama yardimci olurmusunuz

15. Kardelen Çiçeği

Kardelen Çiçeği Forum Okuru

Merhabalar arkadaslar Benim son Adet günüm 22 nisan Sonra 14 mayista 2 gün süren lekelenme oldu cok azicik gögüslerimde yogun aci var karnim agriyor belim kasiklarim Test aldim karnim agriyinca Adet olucam Diye vazgeciyordum en sonunda yaptim testi pozitif cikti ayrica pembe degil kirmizi cizgi ayni gün 3 defa istifra ettim kokulardan miydem bilanip istifra ettim ama bu gün cok biSiyim yok halsizlik hafif miydem bulaniyor bu kadar Birde Sol tarafimda kalp atiyor gibi sizlama gibigarip bisiy simdi Ben kesin hamilemiyim arkadaslar almanyada yasiyorum turkiyedeki gibi degi hastane bakmiyormus doktoru aradim 1 hafta izunliymis ..banada yardimcin olun arkadaslar ..

gebelik belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebeliğin olası belirtileri ?

Gebeliğin olası belirtileri ?

Gebeliğin oluşması ve oluşum süreciyle birlikte muhtemel olası belirtileri tüm dünya literatüründe aşağıdaki şekilde çıkartılmıştır. Bilginize meleklerim. Bulantı: Sabahları daha belirgin olan bulantılar genelde günün ilerleyen saatlerinde hafifler ya da kaybolur.Bazı hastalarda beklenen adet gününden bile önce ortaya çıkabilir.Gebeliğin 10. haftasına kadar şiddeti artabilir.Büyük bölümünde...
  2. Alışılmışın Dışındaki Gebelik Belirtileri

Alışılmışın Dışındaki Gebelik Belirtileri

gebelik belirtileri gebelik belirtisi Sevgili melekler, gebelik kadınların hayatındaki en ilginç süreçlerden birisidir. Hormonlar altüst olur, buna bağlı olarak duygular değişir, karmaşıklaşır. Hiç üzülmeyeceğiniz birşeye hüngür hüngür ağlayabilir, sizi üzebilecek bir olay karşısında ruhsuz ve duygusuz görünebilirsiniz. Bu ilginç süreçci her gebe farklı yaşar. Tabi gebelik belirtileri...
  3. adet öncesi gebelik belirtileri

adet öncesi gebelik belirtileri

Merhabalar arkadaşlarım acaba adetten hemen önce hamilelik belirtileri hakkında bana bilgiler vermeniz mümkün mü ?= Misal ben tam olarak nelere dikkat edip nelere bakacağım. Şu anda adetime 6 gün kadar var genelde adet belirtileri ile hamilelik belirtileri birbirine karıştırılır. Tam olarak hamilelik olduğunu bana düşündürebilecek değişik bildiğiniz bmelirtiler var mı (Hamilelik yaşayan...
  4. Gebelik zehirlenmesinin belirtileri

Gebelik zehirlenmesinin belirtileri

Halk arasında gebelik zehirlenmesi (hamilelik zehirlenmesi) olarak bilinen hastalığın tıptaki adı preeklampsidir. Bu hastalığın gerçek anlamda bir zehirlenme ile hiçbir ilgisi yoktur ve temelde yatan sorun; rahim yatağını döşeyen ince kıvrık arterlerin aşırı daralması ile plesantanın bebeği besleyememesidir. Gebelik zehirlenmesi yüksek tansiyon, el ayak ve yüzde şişlik (ödem), idrarda fazla...
  5. Gebelik Belirtileri kesin gebelik belirtileri şunlardır

Gebelik Belirtileri kesin gebelik belirtileri şunlardır

Gebeliğin ilk belirtisi , beklenen menste gecikme olmasıdır.Gebeliğin teyidi için , test yapmak gerekir. İki çeşit gebelik testi vardır. İdrar dan yapılan gebelik kitleri, kan da bakılan HCG gebelik testi. Gebeliğin belirtileri , en erken 4-5 haftalar da başlar. Gebelikte görülen diğer belirtiler ise şunlar dır.. Şüpheli Gebelik Belirtileri Adet gecikmesi: Düzenli adet gören bir kadın adet...

Sayfayı Paylaş