gebe
  1. aylin13

aylin13 Forum Okuru

gebelik belirtisi idrar olabilir mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında aylin13 tarafından paylaşıldı.

slm ben kan ilacı kullanıyorum aynı zmanda normalde 9 gün adet olmama rağmen gecen ay 3 gün adet oldum kahverengi bi şekilde evde sabah idrarı ile tast yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı kan testmde negtif çikti bu ay idrarım koyu sarı ama dediğim gibi an ilacı ve folik asit te kullanıyorum bazen normale dönüyo bazen çok koyu sarı bilen birisi varsa bana yardımcı olabilir mi sizce ben hamile olabilirmiyim ????????????????????????????

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba,
    Bende aynı d ertten müzdariptim doktoruma sorduğumda, - İlaç kullanımlarınız özellikle kan hapı kan şurubu vs kesinlikle idrarınızın rengini değiştirir demişti. Bence sende o kadar umutlanma idrar rengini ilaç kullanımı değiştiriyor yaa :S

3. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    tekrar bir idrar testi yapsana ama sabah ilk idrarınla yap eğer idarın koyu ise ve kokuyorsa olabilir inan çok meraklandım hadi hayırlısı

gebelik belirtisi idrar olabilir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sık idrara çıkma gebelik belirtisi mi

sık idrara çıkma gebelik belirtisi mi

Kızlar bu aralar bebek bekliyorum ve sık sık idrara çıkıyorum. Acaba bu bebişimin geleceğinin belirtesi olabilir mi teşekkür ediyorum.
  2. Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Hamilelik Belirtileri Akıntı Hamilelik Belirtileri Akıntı Olurmu Sevgili melekler, gebelik belirtileri ana başlığımız altında az önce paylaştığımız regl gecikmesi gebelik belirtisi mi adlı konumuzun ardında şimdi de hamilelik belirtileri akıntı ile ilgil ibilgiler vereceğiz sizlere... Kaşıntılı vajinal akıntılar enfeksiyon veya cinsel yoldan bulaşan hastalıkların belirtisi...
  3. Gebelik Belirtisi Olmadan İnsan Gebe Olabilir mi ?

Gebelik Belirtisi Olmadan İnsan Gebe Olabilir mi ?

Hamilelik Belirtileri Olmadan Hamilelik Hamilelik Belirtileri Olmadan Hamile Olma Ayrıntıya girmeden önce Hamilelik Belirtileri Olmadan Hamilelik olur mu diye merak edenlere hemen cevap verelim evet olunur. Bu yüzden rahat olun melekler ve sizlerle en son paylaştığımız gebelik belirtileri ne zaman belli olur konumuzun ardından bu kez Hamilelik Belirtileri Olmadan Hamile Olma konusu ile...
  4. Yumurtalık Ağrısı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Yumurtalık Ağrısı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Gebelik Belirtiler Yumurtalık Ağrısı Yumurtalık Ağrısı Hamilelik Belirtileri Sevgili melekler, anne olma hevesi içinde ki meleklerimiz ve sayın misafirlerimizi ilgilendiren bir konu olan yumurtalık ağrısı hamilelik belirtileri hakkında sizlere bilgi vermeden önce gebelik belirtisi vajinal kaşıntı hakkında bilgi verdiğimiz sayfamızı da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.. :) Gebeliğin...
  5. Bacak Ağrısı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Bacak Ağrısı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Bu konu; bacak ağrısı gebelik belirtisi olabilir mi konusuyla ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, anne olmak isteyen tüm kadınlar regl günlerinin yaklaşmasıyla birlikte tamamen kendilerini dinlemeye başlarlar. Daha regl günleri geçmemesine rağmen psikolojik olarak mideleri bulanan, başları dönen pek çok kadın vardır. Tüm bu psikolojik belirtilerin yanısıra erken gebelik...

Sayfayı Paylaş