Gebelik Belirtisi Şeffaf Akıntı Olabilir mi ?

T

TİTAN

Forum Okuru
Gebelik Belirtisi Şeffaf Akıntı Olabilir mi ?
Hamilelik Belirtileri Akıntı

Şeffaf Akıntı Hamilelik Belirtileri

Sevgili bebek sahibi olmak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz gebelik belirtileri pembe akıntı konumzuun ardından bu kez de Şeffaf Akıntı Hamilelik Belirtileri nasıl olur merak edenler için Hamilelik Belirtileri Akıntı ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere...

gebelik-83.jpg

Hamileliğin erken dönemlerinde başlayan vajinal akıntılar hamileliğin belirtileri arasındadır. Hamilelik dönemindeki akıntının beyaz ve şeffaf renkli akıntı, fizyolojik akıntı olarak bilinir ve bu akıntı sağlıklı kadınlarda görülmektedir.

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ama adet onceside oluyor o akinti

meraba arkadslar benim adetime daha 18 gün var ama beyaz şefaf renkte akıntım var 1 haftadır bide hafif hafif kasık agrılarım var sizce hamilelik belirtiisimi lütfen yardımcı olurmusunuz ???

meraba arkadaslar benim adetime daha 18 gün var ama beyaz sefaf renkte akıntım var 1 hafatadır bide hafif hafif kasık agrılarım var lütfen bana yardımcı olurmusunuz ne olur hamileligin belirtilerimi bunlar ??

Gebelik belirtisi : şeffaf akıntı gebelik belirtisi olabilir arkadaşlarım çoğu sitede böyle yazıor eğer şeffaf akıntısı olan bir kadın iseniz bence gebeliği bir düşünün :)

Geri