gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gebelik Çatlakları İçin Ünlülerin Kullandıkları Krem!

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Gebelik Çatlakları İçin Ünlülerin Kullandıkları Krem hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili anne adayları meleklerimiz, gebeliğiniz süresince elbette ki kabuslarınızdan biri gebelik çatlakları. Gebelik boyunca verdiği sıkıntı ve gebelik sonrası kötü görüntüsü sebebeiyle kimsenin yaşamak istemediği gebelik çatlakları için ünlülerin kullandıkları bir krem markası var. Biz de size onu tavsiye edebiliriz. Yalnız unutmayınki cildinize sürdüğünüz her krem kan dolaşımınıza geçer, bu sebeple organik sertifikalı ürünler kullanmanız yerinde olur..

Erbaviva güvenirliği sertfikalandırılmış bir marka ve Catherine Zeta Jones,Naomi Watts,Charlize Theron,Jennifer Garner gibi ünlüler tarafından tercih edilmiş.

Erbaviva'nın birçok anne bebek ürünü mevcut bunların hepsini alacak güce sahip olamayabilirsiniz ancak "Çatlak önleyici kremi ve çatlak önleyici yağı"ndan edinmenizi tavsiye ediyoruz.

Gebelik Çatlakları İçin Ünlülerin Kullandıkları Krem! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çatlaklar için nemlendirici krem

Çatlaklar için nemlendirici krem

bebak acı badem nemlendirici acı badem sütü çatlak gebelikte nemlendirici kullanımı hamilelikte kullanımı doğal yollardan çatlak kremi Özellikle doğum sonrası oluşan çatlaklar kadınlarda gerçekten çok can skıntısı ve moral bozucu bir durumdur.Bu tür çatlaklar için sizlere bakımınınızı doğal yollardan yapmanız adına bitkisel nemlendirici formülünü vermek istiyorum Eşit miktarlarda çilek yağı,...
  2. Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri

Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri

dudak çatlakları için doğal yöntemler dudak çatlaması için doğal krem önerileri Sizi bilmem ama benim dudaklarım, tıpkı cildim gibi çok kurudur. Kuru cilt için nasıl ki uygun nemlendirici kremler kullanılıyorsa, kuru dudaklar için de uygun ürünler kullanılmalı. Lakin biz bu yazımızda dudak çatlakları için doğal krem tarifi sunuyor ve benim gibi dudağı kuru olan tüm Melek'lerimizi bu sayfamıza...
  3. gebeliğin kaçıncı ayında çatlaklar için krem sürmeli?

gebeliğin kaçıncı ayında çatlaklar için krem sürmeli?

Merhaba melekler. Ben 3 aylık gebeyim.Acaba ne zamandan itibaren karın çatlağına karşı krem sürmeliyim ?Tecrübelilerden bilgi rica ediyorum..
  4. Topuk Çatlakları İçin Doğal Krem Yapılışı

Topuk Çatlakları İçin Doğal Krem Yapılışı

topuk çatlakları topuk çatlakları nasıl geçer topuk çatlakları tedavisi Topuk çatlakları bir çok bayanın ortak sorunlarından biridir. Topuk çatlakları için sizlere tamamen doğal ve evde kendinizin kolaylıkla hazırlayabileceği çatlak kremi tarifini paylaşıyoruz. Bu doğal topuk çatlak kremi ile artık pürüzsüz topuklara sahip olabilirsiniz. 4 tatlı kaşığı vazalini benmari usulu...
  5. Gebelik çatlağı için krem önerileri

Gebelik çatlağı için krem önerileri

Gebelik güzel bir o kadarda zor süreç .Anne adayının heyecanlı olduğu bu süreçte gebelik süresince fizyolojik değişimler olmaktadır.Bu değişimler geçici olup doğum sonrası eski görünüme anne adayı kavuşabilmektedir.Gebeliğin ilerleyen aylarında karın genişler ve büyümeye başlar.Bu büyüme esnasında deri gerilir kaşınmaya ve çatlağa yol açar.Bu durum anne adayları için sıkıntı arz...

Sayfayı Paylaş