gebe
  1. havva g.

havva g. Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18

Gebelik deneyimi yaşayanlar yardım etsin lütfen!!!

Konu, 'Gebelik' kısmında havva g. tarafından paylaşıldı.

Merhaba eşimde ve bende tespit edilen bir sorun olmamasına rağmen bir seneyi aşkın bir süredir gebe kalamadım. Doktorum ile bu ay klomen ve çatlatma iğnesi ile tedaviye başladık. Doktorum yumurtalarımın çatladığını(üstelik hem sağ hem sol) ve gelişimlerinin çok iyi olduğunu söyledi. Dolayısıyla şuanda gebelik beklentisi içindeyim. Çatlatma iğnesini 17 kasımda vuruldum. Şu anda da olası gebeliğe hazırlanmak için progestan kullanıyorum. Adetimi beklemeye dayanamadım ve önceki gün gebelik testi yaptım, ikinci çizgi silik bir halde çıktı. bugün yine yaptım bu sefer negatif çıktı. şimdi sizlere sorum şu: başım ve karın boşluğum bir kaç gündür aşırı ağrıyor, başım döner gibi oluyor sürekli ve çok sık idrara çıkma isteği duyuyorum. zaten ikinci testi de gün içinde yaptım acaba çok sık idrara çıktığımdan ikinci teste hcg seviyesi düşük mü çıktı diye düşünüyorum( bu arada negatif testte de yine belli belirsiz bir çizgi var ama ilkine göre çok silik), bir de progestan ilacından dolayı bu belirtiler ya da teste bu sonuç oluşmuş olabilir mi gebelik olmamasına rağmen? (çok uzun yazdım ama stresten kafayı yemek üzereyim yorumlarınızı bekliyorum,şimdiden teşekkürler...)

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba gecikme olmadan yapılan testler değerlendirilmemeli..Kullanılan ilaçlar hormon bazlı olduğundan olası etkileri yaşıyorsunuz.Mensinizde en az 3 günlük bir gecikmeniz olursa test yapın + Sabırlı olun ve stres yapmayın.

3. havva g.

havva g. Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler, sabredip göreceğin artık.

Gebelik deneyimi yaşayanlar yardım etsin lütfen!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen bilgisi olan yardım etsin...

lütfen bilgisi olan yardım etsin...

3-4 gündür sabahları ağzımı çalkaladığımda resmen kan tükürüyorum.diş etlerim kanıyor.köpek dişimin diş etinde küçük iltihap gibi birşey oluştu. ağrı yok ama sabahları kan geliyor ve haliyle ağız kokusu.bulunduğum yerde diş hekimi yok.gitsemde hamilelik şüphesi var ilaç kullanamam. lütfen bu konuda bilgisi olan yardım etsin....
  2. Boş gebelik yaşayanlar acil yardım lütfen

Boş gebelik yaşayanlar acil yardım lütfen

kimyasal gebelik yaşayanlar boş gebelik kendiliğinden sonlanır mı boş yaşayanlar ne zaman düşer bos yasayanlar 8 haftalık hamileyim ama hala embriyo görünmüyor kalp atışı falan yok. hgc 34300 çıktı 2 gün sonra tekrar bakılacak iki katına çıkması gerekmiş yoksa kürtaj dedi doktor ama korkuyorum kendiliğinden düşebilir mi???
  3. slmm gebelikle ilgili yardım lütfen

slmm gebelikle ilgili yardım lütfen

ben 24 haziranda adet oldm ve14 gün önce bi ilişki yaşadım adetm 4 gün gecikti göğüslerm karnımda şişlik oldu sonra dün adet oldm ama önce kahverengi bi sıvı geldi ben hamilemiyimdir test yapmaya korkuyrm cvp ltfn
  4. gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

gebelikte kanama,lütfen yardım edin..

8 aylık hamilelikte kanama slm bayanlar 6haftalık gebeyim ve dün sıvımla beraber hafif kahve rengimsi leke geldi.bugünde lavobada pembemsi kan geldi.doktora gittim vajinal ultrason yaptı herşey normal dedi progestan verdi.yinede korkuyorum,aynı durumu yaşayan varsa yardım etsin.neyapmalıyim?
  5. erken gebelik belirtileri yaşayanlar yardım....

erken gebelik belirtileri yaşayanlar yardım....

merhabalar....burda olanar lütfen yardım.beliritlerinizi paylaşın lütfen..

Sayfayı Paylaş