GEBELİK (hamilelik) TESTLERİ

mrb. bn geçen ayın 10unda adet oldum arada 2,3 gün fln oynuodu ama bu ayın 10unda olmam gerekrdi 6gün gecti we kasıklarımda cok agrı wr sanki olcakmısım gibi ama olamıyorm korkyrm acaba hamilemiyim ltfen yardmcı olun

Merhabalar :) normalde adetım düznsizdi ama son aylarde hep 10 gun ileriyi atmaktaydı ama bu sefer 18 geçti dün eczaneden test aldım negatif çıktı off kan testi yaptırcamm başına böyle bişi gelmiş olan varmı hamile olma ihtimalım varmıdırr kıı :))

geçen ay aynısı benim başıma geldi canım 11 aralıkta olmam gerekirken 30 aralıkta regli oldum.Bu arada yaptığım idrar testleri hep negatif çıktı 1 hafta arayla tam 3 tane yaptım.Ama ben yanlıştır diye umut içinde doktora gittim.Hamile değilmişim yani testler doğru göstermiş.Sonra da regli oldum.Bu ay yine gecikme oldu 30 ocakta olmam gerekirdi bugün 3 şubat.Doktor hormanlarla ilgili olabileceğini söyledi.Umarım sen hamilesindir ama bu ihtimalide düşün bir doktora git.

merhabalar yeni üye oldum.adetim 6 gün gecikti bugün idrar testi yaptırdım negatif:( acayip çöktüm bu sonuçla.kan testi için erken mi olur acaba yaarın kan testi yaptırsam cevaplarınız benim içn önemli

arkadaşlar merhaba adet zamanım geçti ve hem idrar hemde kan testi yaptım pozitif çıktı fakat değeri aklımı kurcalıyor...
değeri BETA-HCG 789.02 SONUCU ELDE EDİLMİŞTİR...SİZCE BU DEĞERİ NASIL DEĞERLENDİRMELİYİM...

Geri