gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelik Hesaplama Formülü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelik Hesaplama Formülü yöntemi hakkında bilgiler verirseniz çok sevinirim sizi takip ediyorum ve bu ilk ricam:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gebelik Hesaplama Formülü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar gebelik doğum hesaplama olayı nasıl yapılmakta

Kızlar gebelik doğum hesaplama olayı nasıl yapılmakta

Kızlar hamile kalan bir kişinin muhtemel doğum tarihi nasıl hesaplanıyor, hani bebek ortalama şu şu aylarda doğacak dediğimiz şey nasıl ortaya çıkıyor.Nasıl hesap ediliyor teşekkürler.
  2. Haftalık Gebelik Hesaplama

Haftalık Gebelik Hesaplama

Haftalık Gebelik Hesaplama - Selam kızlar hafta hafta gebelik hesaplama konusunda bana bilgi vermenizi rica ediyorum.
  3. İşte Gebelik Hesaplama Yöntemi

İşte Gebelik Hesaplama Yöntemi

Gebelik Hesaplama Formülü Gebelik Hesaplama Yöntemi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda gebelik hesaplama yöntemi hakkında sizlerle ve gebelik hakkında bilgi edinmek isteyen tüm hanımlara bilgiler aktarıyoruz. Gebelik hesaplama, hamilelik hesaplama için otomatik hesaplayıcıları kullanabilirsiniz. Ancak başka bir yöntem de var. Son adet tarihine 7 gün ekle, 3 ay çıkart. Negele yöntemi...
  4. Kaç aylık hamileyim gebelik hesaplama

Kaç aylık hamileyim gebelik hesaplama

kaç aylık hamileyim,gebelik haftasına göre kaç aylık hamileyim,hamilelik haftasına göre kaç aylık hamileyim,hamilelik ayı hesaplama,gebelik ayı hesaplama hakkında bilgiler sayfamıza sık yöneltilen sorulardan biride gebelik haftama göre kaç aylık hamileyim?gebelik haftanıza göre ,kaç aylık gebe olduğunuzu aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz Hamile bayanların çoğu gebelik haftasını...
  5. Embriyo transfer tarihine göre gebelik hesaplama

Embriyo transfer tarihine göre gebelik hesaplama

tüp bebekte gebelik nasıl hesaplanır,tüp bebek tedavisinde hamilelik haftası hesaplama,embriyo transfer tarihine göre hamilelik hesaplama ,tüp bebekte hamilelik nasıl hesaplanır hakkında bilgiler Bazı hastalar transfer yapılan günde hamileliğin niçin iki haftalık kabul edildiğini anlamakta güçlük çekebilirler. Bunun sebebi transfer tarihinde iki hafta önce daha yumurta toplama işlemi...

Sayfayı Paylaş