Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı? | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı?

Konu, 'Gebelik' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    596
    Ödül Puanları:
    0
    gebelik kan testi ne zaman yapılmalı gebelik kan testi için ne zaman yapılmalı gebelikte hamilelikte
    1.

Hamilelik testi ne zaman yapılmalı? 2.
    Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?
    3.
    Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı?
    4.

Üstüne görme nedir? 5.
    Ultrasonla gebelik nasıl tespit edilir?
    6.
    Evde yapılan hamilelik testleri ne kadar güvenilirdir?

[uzmantv]errVQyVPuZ0[/uzmantv]

2. firdevs

firdevs Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı?
    slm adetım bırgun gecıktıgınde kandan gebelık testı yaptırdım negatıf cıktı ama hala adet olmadım bugun 4 gunu acaba degerlerımde bır degısıklık varmıdır yoksa bu ay bos yeremı umıtlenıyorum lutfen cevap yazarmısnz

3. balçiçek

balçiçek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en erken ne zaman beta hcg baktırayım (kanda) sevgiler..

4. esina

esina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili firdevs bende şuan aynı şeyi yaşıyorum,,senin neler olduğunu yazarmısın ???

5. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63

1- gebelik testi reglin geçtiği 3. gün yapılmalı.

2- emin değilim, bazılarında olabiliyor.

3- kan testi regl geçtikten 4 gün sonra çok net çıkar. bazıları aynı gün yaptırıyor çıkıyor ama beklemek en garanti.

4- hiç bilmiyorum...

5- ultrasonda gebelik yani kese en erken 6. haftada net görünüyor. hem kese hem bebek. ama vajinal ultrason en yakın gösteriyor.

6- genelde doğru sonuç veriyor. ama bazı kişilerde bebek olmasına rağmen negatif çıkabiliyor sanırım geç döllenme yüzünden idrara karışmamış oluyor.

kendi hamilelik dönemimden yola çıkarak açıklamaya çalıştım, umarım işinize yarar.
    inşallah allah isteyen herkese meleğini sağlıcakla gönderir.

Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hamilelik kan testi ne zaman yapılmalı

Arkadaşlarım reglim 5 gün geçti de acaba gebelik için yani hamilelik için kan testini ne zaman yapmalıyım. ne zaman yapılmalı bu kan testi kızlar kaç gün sonra yani teşekkürler.
  2. En erken gebelik testi ne zaman yapılmalı ?

Erken gebelik belirtileri erken gebelik testi erken gebeliğin oluşmasına neden olan etkenler Bildiğiniz üzere kadınlarımız gebelik hususunda inanılmaz hassaslar ve inanılmaz meraklılar. Peki bir kadın hamile olduğunu düşündüğü andan itibaren gebeliği en erken ne zaman tespit edebilir. Kullanılan gebelik testleri erken hamileliğin tespiti için ne kadar güvenilir ? Öncelikle gebeliğinizin...
  3. Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır

Kızlar tam olarak gebelik testi ne zaman yapılabilir ne zaman yapılmalı benim adetimin üzerinden ortalama 3 gün geçti bugünde geçerse dört gün olacak hamile kalmayı çok çok istiyorum tam olarak ne zaman test yaptırayım. Kandan test yaptırsam hamile olup olmadığım ortaya çıkar mı lütfen yardım edin ay inşallah bebeğim vardır yaaa çok istiyorum çooooook
  4. Erken Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı?

erken gebelik testi, gebelik testi ne zaman yapılmalı, gebelik testleri Sevgili melekler mekanı.com üyeleri ve ziyaretçileri tarafından bebek sahibi olmak isteyenler tarafından bize en çok yönelitilen sorulardan biri olan erken gebelik testleri, en erken gebelik testleri, gebelik testi ne zaman yapılmalı? En erken gebelik testi ne zaman yapılır gibi sorularınıza yanıt olarak gereken bilgileri...
  5. Kanda gebelik testi ne zaman yapılmalı?

kanda gebelik testi nedir,kanda gebelik testi ne zaman yapılır,hcg testi nedir,hacg testi ne zaman yapılır,kanda gebelik testi net sonuç verirmi,kanda gebelik testi hakkında bilgiler Gebe kalmak isteyen veya istemeyen bütün kadınlar için gebe olduğunu öğrenmek çok büyük önem taşır. Tabii bunun sonucu öğrenmek içinde gebelik testi yapılmaktadır. Genellikler 2 tip gebelik testi vardır....

Sayfayı Paylaş