gebe
  1. tosbia

tosbia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gebelik için kan testi

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında tosbia tarafından paylaşıldı.

gebelik kan testi fiyatı hamilelik kan testi fiyatı gebelik fiyatları fiyatları 2011 hamilelik 2011 adet günüme 5 gün varken üzerme boşalma olayı gerçekleşti ve adetlerim düzensiz olduğu için yine gecikme yaşadım.ilişkiden 22 gün sonra yaptırdığım kan testi negatif çıktı sizce çok mu erken davranmışım testi tekrar etmem gerekir mi?yoksa hamilelik olsa 22 gün içinde kan testinde çıkar mıydı?

2. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    canım benim biraz zor bir ihitmal gibi gözüküyor.çünkü gbelik için en azından spermlerin rahim içine boşalması gerekiyor ve en önemliside adete 5 gün kala artık yumurta işlevselliğini yitirmiştir ve rahim kendisini yenilemek için adet sürecine hazırlanıyordur.
    zaten sen kan testide yaptırmışsın kanda çıkmadıysa şimdiye kadar bence hamilelik yoktur içim rahat olsun.adetin ne kadar gecikti bugün itibariyle?

3. tosbia

tosbia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adetlerim zaten çok düzensiz 16 gün gecikti.testi daha bugun yaptırdım negatif cıktı.ilişki üzerinden 22 gün adetim geçelide 16 gün oldu dediğim gibi.ama geç döllenme olayı oluyomuş sanırım ondan merak ettim.bu sonuca güvenebilirmiyim?

4. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    ne kadar aralıklarla geliyordu adetin..sonuçta bende kesin hamile değilsin diyemem ama bildiklerim üzerine konuşuyorum.eğer hala için rahata değilse birkaçgün sonra tekrar test yaptır.ama sanki hamile değilmişsin gibi..

gebelik için kan testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı?

Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı?

gebelik kan testi ne zaman yapılmalı gebelik kan testi için ne zaman yapılmalı gebelikte hamilelikte 1. Hamilelik testi ne zaman yapılmalı? 2. Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? 3. Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı? 4. Üstüne görme nedir? 5. Ultrasonla gebelik nasıl tespit edilir? 6. Evde yapılan hamilelik testleri ne kadar güvenilirdir? errVQyVPuZ0
  2. Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Kan testi yaptırdınız ve sonucuna bakarak hamilemisiniz değilmisiniz öğrenmek istiyorsunuz değil mi meleklerim :) Aşyağıdaki tablo ve bilgiler ışığında hamileliğinizin başlayıp başlamadığını, başladı ise kaç haftalık olduğunu tablo şeklinde göreceksiniz.
  3. gebelik testi sonuçları kan

gebelik testi sonuçları kan

Arkadaşlarım gebelik testi sonuçlarımı aldım kandan yaptırdım ama doktor yoktu bişey anlamadım örnek varmı arkadaşlarım nası anlarım hamile olup olmadığımı teşekkür ediyorum.
  4. Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ?

Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ?

Kızlar gebelikteki kan testi sonuçları nasıl olmalı nereye ve hangi değere bakarak hamile olduğumuzu anlıyoruz ya yardım lütfen
  5. Gebelik Kan testi ile kesin gebelik sonucu alabilir miyim ?

Gebelik Kan testi ile kesin gebelik sonucu alabilir miyim ?

Mrb beyza hnm Ben 17 agustostan beri regl olmuyorum. Bikac hafta once doktorumla görüştüm. Gebelik ihtimali var dedi. Bikac hafta sonra kontrole gelmemi istedi. Suanda belli olmuyormuş. Emin olamadi. Ben bugun dayanamadim kan testi yaptirdim negatif cikti. Doktorumla gorustugumde daha erken oldugu icin dogru sonuc alamayabilecegimi söylemişti. Kan testi en dogru sonucu verir normalde....

Sayfayı Paylaş