gebelik için kan testi

tosbia

Yeni Üye
Üye
gebelik için kan testi
gebelik kan testi fiyatı hamilelik kan testi fiyatı gebelik fiyatları fiyatları 2011 hamilelik 2011
adet günüme 5 gün varken üzerme boşalma olayı gerçekleşti ve adetlerim düzensiz olduğu için yine gecikme yaşadım.ilişkiden 22 gün sonra yaptırdığım kan testi negatif çıktı sizce çok mu erken davranmışım testi tekrar etmem gerekir mi?yoksa hamilelik olsa 22 gün içinde kan testinde çıkar mıydı?

canım benim biraz zor bir ihitmal gibi gözüküyor.çünkü gbelik için en azından spermlerin rahim içine boşalması gerekiyor ve en önemliside adete 5 gün kala artık yumurta işlevselliğini yitirmiştir ve rahim kendisini yenilemek için adet sürecine hazırlanıyordur.

zaten sen kan testide yaptırmışsın kanda çıkmadıysa şimdiye kadar bence hamilelik yoktur içim rahat olsun.adetin ne kadar gecikti bugün itibariyle?

adetlerim zaten çok düzensiz 16 gün gecikti.testi daha bugun yaptırdım negatif cıktı.ilişki üzerinden 22 gün adetim geçelide 16 gün oldu dediğim gibi.ama geç döllenme olayı oluyomuş sanırım ondan merak ettim.bu sonuca güvenebilirmiyim?

ne kadar aralıklarla geliyordu adetin..sonuçta bende kesin hamile değilsin diyemem ama bildiklerim üzerine konuşuyorum.eğer hala için rahata değilse birkaçgün sonra tekrar test yaptır.ama sanki hamile değilmişsin gibi..

Geri