gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelik İçin Maydonoz suyu yöntemi mi var arkadaşlarım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hamile kalmak istiyorum arkadaşlarım bana gebelik için maydonoz suyu önerdiler bunu nasıl kullanacağız bunun önemi nedir neye yarıyor.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhabalar... Gebe kalmak için maydanoz kürü önerimiz ve diğer detaylı bilgiler için BURAYA TIKLAYINIZ konu ile alakalı tüm bilgilere ulaşınız.

Gebelik İçin Maydonoz suyu yöntemi mi var arkadaşlarım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç diplerinde Kaşıntı için bitkisel yöntem var

Saç diplerinde Kaşıntı için bitkisel yöntem var

saç ekiminden sonra kaşıntı SAÇ DİPLERİNDE KAŞINTI İÇİN -1 1 Adet yumurta sarısı 1 çorba kaşığı Alkol 1 çorba kaşığı Hint Yağı 1 çay kaşığı tuz Yukarıda ki malzemeleri karıştırıp, saç diplerine sürün. İki saat beklettikten sonra saçınızı durulayın. SAÇ DİPLERİNDE KAŞINTI İÇİN -2 Beş adet aspirini dövüp, maden suyu ile karıştırın. Karışımı saç diplerine sürün ve 15 dk. sonra durulayın
  2. Su sebili Önerisi olan var mı arkadaşlarım

Su sebili Önerisi olan var mı arkadaşlarım

Evimde kullanacağım kızlar, böyle ekenomik olacak yormayacak çokta alentrik yakmayacak. Sizlerde evlerinizde kullanıyorsunuzdur artık. Dolaba vs su koymak istemiyorum damacanayı üzerine atacam aşağıdan şırıl şırıl su gelecek. Bana marka tavsiye eder misiniz hangisini alayım =?
  3. Gebelikte Maden Suyu içilir mi faydalı mı?

Gebelikte Maden Suyu içilir mi faydalı mı?

Merhaba arkadaşlar ben 5 aylık hamileyim ve size bir sorum olacak ara ara midem yanıyor ve hazımsızlık oluyor ve eskiden bunun için maden suyu içerdim iyi gelirdi ama şimdi gebeyim herşeyi içemiyorum sizce Gebelikte Maden Suyu içilir mi zararlı mı yoksa faydalı mı olur?
  4. Gebelikte Su Çiçeği Geçirmek tehlikeli mi?

Gebelikte Su Çiçeği Geçirmek tehlikeli mi?

Arkadaşlar Gebelikte Su Çiçeği Geçirmek tehlikeli mi ve Gebelikte Su Çiçeği Geçirmenin belirtileri neler olabilir bu konuda lütfen acilen bana bilgi verin kızlar bekliyorum!
  5. kaş çıkarmak için bir yöntem var mı

kaş çıkarmak için bir yöntem var mı

merhaba benim kaşlarımın aralarında resmen kellikler var kozmetik ürünler aldım neler denedim işe yaramadı sizin farklı bir öneriniz var mı?

Sayfayı Paylaş