gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kan testi yaptırdınız ve sonucuna bakarak hamilemisiniz değilmisiniz öğrenmek istiyorsunuz değil mi meleklerim :) Aşyağıdaki tablo ve bilgiler ışığında hamileliğinizin başlayıp başlamadığını, başladı ise kaç haftalık olduğunu tablo şeklinde göreceksiniz. [​IMG]

Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik testi sonuçları kan

gebelik testi sonuçları kan

Arkadaşlarım gebelik testi sonuçlarımı aldım kandan yaptırdım ama doktor yoktu bişey anlamadım örnek varmı arkadaşlarım nası anlarım hamile olup olmadığımı teşekkür ediyorum.
  2. Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ?

Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ?

Kızlar gebelikteki kan testi sonuçları nasıl olmalı nereye ve hangi değere bakarak hamile olduğumuzu anlıyoruz ya yardım lütfen
  3. Gebelik kan sonucuna göre hamilemiyim? Hafta hafta kan sonucu değerleri merak edenler

Gebelik kan sonucuna göre hamilemiyim? Hafta hafta kan sonucu değerleri merak edenler

gebelik kan testi,gebelik kan testi sonuçları, Acaba gebemisiniz.?Kandan sonuç verdınız fakat gebe olup olmadınızı bilemediniz.yada kaç haftalık gebesiniz merakmı ediyorsunuz işte sonuçlar burada arkadaşlar buyrun göz atın:baby: Son adetden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml) (INCIID) değeri HCG in mIU/ml (Quest) değeri 3.Hafta gebelik 5 - 50 9 - 130 4. hafta 3 - 426 75 -...
  4. kan testi sonucu

kan testi sonucu

arkadaşlar merhaba; 23. haziran da en son adet gördüm. kendimi hamile gibi hissediyorum,, ve kan testinde bir hafta önce de olsa çıkar denildi ve test yaptırdım. test sonucunda beta hcg < 2 yazıyor. poazitif negatif de yok? ne demek anlamadım ... bilgisi olan var mı?
  5. Gebelik Kan testi ile kesin gebelik sonucu alabilir miyim ?

Gebelik Kan testi ile kesin gebelik sonucu alabilir miyim ?

Mrb beyza hnm Ben 17 agustostan beri regl olmuyorum. Bikac hafta once doktorumla görüştüm. Gebelik ihtimali var dedi. Bikac hafta sonra kontrole gelmemi istedi. Suanda belli olmuyormuş. Emin olamadi. Ben bugun dayanamadim kan testi yaptirdim negatif cikti. Doktorumla gorustugumde daha erken oldugu icin dogru sonuc alamayabilecegimi söylemişti. Kan testi en dogru sonucu verir normalde....

Sayfayı Paylaş