gebe
  1. Sss41

Sss41 Forum Okuru

Gebelik Kan testi ile kesin gebelik sonucu alabilir miyim ?

Konu, 'Gebelik' kısmında Sss41 tarafından paylaşıldı.

Mrb beyza hnm Ben 17 agustostan beri regl olmuyorum. Bikac hafta once doktorumla görüştüm. Gebelik ihtimali var dedi. Bikac hafta sonra kontrole gelmemi istedi. Suanda belli olmuyormuş. Emin olamadi. Ben bugun dayanamadim kan testi yaptirdim negatif cikti. Doktorumla gorustugumde daha erken oldugu icin dogru sonuc alamayabilecegimi söylemişti. Kan testi en dogru sonucu verir normalde. Kontrol zamanini bekliyorum emin olmak için. Size sorum kan testi erken donemde oldugu icin yanlis sonuc mu veriyor. Yardimlarinizi rica ediyorum

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,

Kan testi doğru sonucu yüzde yüz verir fakat bunun için hamileliğin oluşması gerekiyor. Başka bir deyişle erken şekilde yaptırılan hangi test olursa olsun sonuç negatif olacaktır. doktorunuzun size beklemeniz gerektiği hususunu söylemesi zamana ihtiyacınız olduğunu anlatıyor. Regl tarihinizi ve birliktelik tarihinizi bildiği için muhtemelen biraz daha beklemeniz gerektiğini söylemiştir. İhtimal var demesi, tüm şartlar yerinde hamilelik olabilir anlamını taşıyor. Biraz bekleyeceksiniz. Kan testini erken yaptığınız için sonuç negatif çıkmış olabilir. Tam olarak regl tarihinizi birliktelik tarihlerinizi yazabilirseniz bir tahmin yürütebiliriz.

Saygılar.

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.523
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,
    17 ağustostan beri regl olmayan için gebelik ihtimali var denmez. Varsa gebelik o tarihten bu tarihe kadar net bir şekil de orata çıkar. Son regl tarihiniz 17 ağustos şayet gebe olsaydınız 8 hafta + 5 günlük gebe olurdunuz ve bu yapılan hcg testi ile %100 teyit edilirdi. Demem oki acaba yanlışmı anladınız size verilen bilgiyi ? Bunu sormamın nedeni hekiminizin şu an belli olmaz demesin den ötürü .
    NOT : HCG testinin yanılma payı yoktur .%100 sonuç verir. Fakat geç döllenme gibi durumlar da, erken test yapılırsa doğru sonuç alınmayabilir. Bu yüzden beklenen menste en az 3 günlük gecikme söz konusu olduğu zaman gebelik testinin yapılmasını tavsiye ediyoruz..

Gebelik Kan testi ile kesin gebelik sonucu alabilir miyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kesin Sonuç Veren Gebelik Testi Hangisi ?

Kesin Sonuç Veren Gebelik Testi Hangisi ?

kesin sonuç veren gebelik testi güvenilir gebelik testi güvenilir gebelik testleri en güvenilir gebelik testi en güvenilir gebelik testi hangisi ile ilgili bilgiler burada melekler. Regl tarihi gecikmesi ile birlikte müstakbel anne adaylarını bir heyecan alıverir. Günler geçmek bilmez ve en sonunda bir gebelik testi almak için eczanenin yolu tutulur. İdrar testi evde uygulanabilen bir testtir...
  2. Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Gebelik kan testi değerleri sonucunu nasıl bulacaksınız.

Kan testi yaptırdınız ve sonucuna bakarak hamilemisiniz değilmisiniz öğrenmek istiyorsunuz değil mi meleklerim :) Aşyağıdaki tablo ve bilgiler ışığında hamileliğinizin başlayıp başlamadığını, başladı ise kaç haftalık olduğunu tablo şeklinde göreceksiniz.
  3. gebelik testi sonuçları kan

gebelik testi sonuçları kan

Arkadaşlarım gebelik testi sonuçlarımı aldım kandan yaptırdım ama doktor yoktu bişey anlamadım örnek varmı arkadaşlarım nası anlarım hamile olup olmadığımı teşekkür ediyorum.
  4. Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ?

Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ?

Kızlar gebelikteki kan testi sonuçları nasıl olmalı nereye ve hangi değere bakarak hamile olduğumuzu anlıyoruz ya yardım lütfen
  5. İdrarda gebelik testi kesin sonuç verirmi?

İdrarda gebelik testi kesin sonuç verirmi?

evde gebelik testi,hazır testlerle gebelik testi,çubuk testlerle gebelik testi,hazır gebelik testleri kesin sonuç verirmi,idrarla yapılan gebelik testleri hakkında bilgiler Erkekten gelen sperm, kadındaki yumurta hücresini tüplerde döllemesiyle beraber büyük mucize gerçekleşir ve böylece gebelik başlamış olur. Döllenmiş yumurta 3-4 gün süren bir yolculuk sonunda rahime ulaşır ve rahime...

Sayfayı Paylaş