gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Gebelik Maskesi

Konu, 'Gebelik' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

gebelik, belirtileri, güzellik, bakım, gebelik maskesi nedir diye merak edenler buraya....

Gebelik sırasında anne adayının vücudunda özellikle de yüzün­de, renk hücrelerinde bir artış meydana gelebilir. Buna halk ara­sında çil basması da denir. Bu, durum, normalde 6 ay sonra renk hücrelerinin azalmasıyla kaybolur. Güneşte fazla kalınırsa ve güneş yağlarını bilinçsizce kullanılırsa yüzdeki ve vücuttaki bu lekeler ömür boyu kalabilir.

Gebelik Maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seftali maskesi

seftali maskesi

şeftali maskesi • Şeftali Maskesi : 1 şeftali rondodan geçirilir içine ,papatya suyu karıştırılır. yüze sürülür. 15 dakika bekletildikten sonra yüz, sıcak su ile yıkanır.
  2. Aspirin maskesi

Aspirin maskesi

aspırın maskesı . Aspirin maskesi evde hazirlayabileceginiz-oldukca etkili ve deneyenlerin ciltlerinde ki degisikligi hemen farkettikleri bir bakim kuru. Cilt uzmani olmadigim icin benim aktaracaklarim internette buldugum bilgilerden ibaret-eger daha detayli bilgi ariyorsaniz yazinin sonunda verdigim linkleri inceleyebilirsiniz. {Aspirin'e alerjiniz varsa bu maskeyi kesinlikle...
  3. Muz Maskesi

Muz Maskesi

muz maskesi Muz Maskesi : Bir adet muz iyice dövüldükten sonra, içerisine 1 tatlı kaşığı süt veya kaymak katılarak karıştırılır. Sonra yüze sürülür. 20 dakika sonra ılık su ile yıkanır.
  4. Ceviz maskesi

Ceviz maskesi

Ceviz maskesinin faydaları ve ceviz maskesinin yapılışını sizler için sunuyorum Ceviz maskesi, ciltteki ölü hücrelerden kurtulmak için doğal bir tedavi yöntemi. Maskeniz için cevizleri iyice öğütün, hatta bir havan veya tülbent içinde döverek toz haline getirin. İçine bir kaşık bal, bir kaşık portakal suyu ve dört kaşık da süt ekleyin. Bu karışımı yüzünüze sürüp on dakika bekletin ve hafif...
  5. Dinazor Maskesi

Dinazor Maskesi

dinazor maskesi tarifi nasıl yapılıyor ? selam millet geçenlerde duydum ne işe yaradığınıda bilmiyorum eminim oda bir cilt maskesidir.neyse belki siz biliyorsunuz diye size sormak istedim Dinazor Maskesi nedir ne işe yarar :S

Sayfayı Paylaş