Gebelik Müjdesi En İlginç Nasıl Verilir?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Gebelik Müjdesi En İlginç Nasıl Verilir?
gebelik müjdesi
gebelik müjdesi nasıl verilir

Sevgili melekler, anne olacağınızı doktorunuzdan öğrendiğinizde sizi en çok heyecanlandıran şey önce eşinize sonra ailenizin diğer fertlerine bu haberi vermektir. Bu noktada size bir tavsiyemiz olacak. Bu hayatınzıın en önemli haberini verirken biraz eğlenmek ve işin içine heyecan katmak ister misiniz? İşte size tavsiyemiz değişik müjde verme şekilleri. Ancak şunu söyleyelim, bize en hoş gelen de son fikir :tik:

gebe-11b.jpg

Çocuğunuza söyletin

İlk doğan çocuğunuz bu işin bir parçası olabilir. Ona ''Abi/abla oluyorum’’ yazan bir tişört alın ve arkadaşlarınız, aileniz ya da eşiniz geldiği zaman giydirin. Ya da bir aile toplantısında çocuğunuzun herkesin kulağına gidip, sessiz bir şekilde ''abi/abla oluyorum’’ demesini söyleyin. Herkes hem şaşıracak, hem de çok sevinecektir. Üstelik ilk doğan çocuğunuzu bu işin bir parçası haline getirmek, onun psikolojisi için de iyi olacaktır.

Evcil hayvanınıza söyletin

Eğer daha önce doğan bir çocuğunuz yoksa dert etmeyin! Evinizde beslediğiniz evcil hayvanınızdan yardım alın. Köpeğiniz varsa, ağzında ya da boynunda, ''Tek çocuk, ailenin tek evladı olmanın son kullanma tarihi 9 ay sonra!’’ yazılı bir kartonla gezmesini sağlayabilirsiniz. Ya da ''Abi/abla oluyorum.’’ da yazabilir. Bu, son derece şirin bir yöntem olacaktır.

Babalar gününü kutlayın

Eşinize hamile olduğunuzu söylemenin güzel ve orjinal yollarından biri, hamileliğiniz babalar gününün yakınına denk geldiyse, eşinizin babalar gününü kutlamaktır!

Market alışverişi listenize bebek mamasını ekleyin

Bu da eşinizi şaşırtacak tatlı bir sürpriz seçeneğidir. Her zaman eline tutuşturduğunuz market listesine bebek bezi, bebek maması gibi ihtiyaçları ekleyin. Bu onu şaşırtacak kısa bir süre sonra da olayı anlamasını sağlayacaktır. Eminiz sevinçten havalara da uçacaktır!

Fotoğrafla sürpriz yapın

Bu özel günün komik bir anı olmasını mı istiyorsunuz? Ailenizi bir araya topladığınız bir akşam düzenleyin ve toplu fotoğraf çektirmek istediğinizi söyleyin. Tam resim çekilirken birden, ''Anne oluyorum!’’ diye bağırın ve o an insanların yüz ifadesinin nasıl olduğunu ölümsüzleştirin! Bu, şimdiye kadarki en iyi aile fotoğrafınız olacak!

Fotoğrafla sürpriz yapın

Bu özel günün komik bir anı olmasını mı istiyorsunuz? Ailenizi bir araya topladığınız bir akşam düzenleyin ve toplu fotoğraf çektirmek istediğinizi söyleyin. Tam resim çekilirken birden, ''Anne oluyorum!’’ diye bağırın ve o an insanların yüz ifadesinin nasıl olduğunu ölümsüzleştirin! Bu, şimdiye kadarki en iyi aile fotoğrafınız olacak

bayıldım buna eğer rabbim nasip eder bu duyguyu yaşarsam babamın yüz ifadesini düşünemiyorum ve bu resim bebeğimin albümünün ilk resmi olacak:) seni ilk duydukları zaman...

ben kocama tatatammmm yapcam yaa giycem bi tişört altıma herzamankı muzurluğumla kapa gözlerını dicem açınca göbekte bebek olan bi tişört görcek hahaha tabı ben doğurana kadar 40 kere fikrim değişir ilktende ona hedıye almış gıbı kutu içinde bebe ayakkabısı vercektim :)

- - - Updated - - -

o anda resmınıde çekcem hahaha

İnternet sitesi sahibi olmakda sanırım ayrı bir avantaj:D:D Son ikiz gebeliğimde müjdeyi eşime şu şekilde vermiştim telefon açıp kendisinin chate bakmasını söyledim ve telefon açıkken öncelikle chate hamileyimmmmm diye yazmıştım hahaha eşim önce sanırım anlamadı yada şoka girdi birkaç saniye geçince kulaklarımı sağır edecek kadar bir ses duydum "baba oluyorummm" benim telefonda olduğumu unutmuş işyerinde sevinç çığlıkları atıyordu akşam işten eve geldiğinde kan testi yaptırmak için hastaneye gidecektik. Yüzünde kocaman bir gülümseme ve beni ilk gördüğünde alnımdan öpmüştü güzel ve mutlu bir gündü:)

Almanyada yasadigimiz icin tabii cok mektup geliyor evimize her is mektupla halloluyor burda.Bende bu sekilde yaptim.Esim eve geldi mektup gelmis yine dedim bi bakar misin anlamadim dedim.O da acti bakti kagidin icinde kocaman" BEKLE BENI BABACIM 9 AY SONRA KOLLARINDAYIM'" yaziyordu.Önce durdu bakti öylece sok oldu sonra yüzüme bakarak yooo dogru mu dedi bende evet diyerek hopladim zipladim sonra agladik birbirimize sarilarak.Cok güzel bir duygu.Allah herkese nasip etsin

ah o günleri ben ne zman görücem. çok hayalim vardı. eşimin doğum gününde evlilik yıldönümümzde sevgililer gününde müjde vercem die. yanlış hayal kurmuşum onun geldiği gün zaten özel olucak çok özel hemde hele bi gelse o kadar hasretle beklioruzki o minik mucizeyi

Geri