Gebelik Müjdesi En İlginç Nasıl Verilir?

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

 1. gebelik müjdesi
  gebelik müjdesi nasıl verilir  Sevgili melekler, anne olacağınızı doktorunuzdan öğrendiğinizde sizi en çok heyecanlandıran şey önce eşinize sonra ailenizin diğer fertlerine bu haberi vermektir. Bu noktada size bir tavsiyemiz olacak. Bu hayatınzıın en önemli haberini verirken biraz eğlenmek ve işin içine heyecan katmak ister misiniz? İşte size tavsiyemiz değişik müjde verme şekilleri. Ancak şunu söyleyelim, bize en hoş gelen de son fikir :tik:


  [​IMG]


  Çocuğunuza söyletin

  İlk doğan çocuğunuz bu işin bir parçası olabilir. Ona ''Abi/abla oluyorum’’ yazan bir tişört alın ve arkadaşlarınız, aileniz ya da eşiniz geldiği zaman giydirin. Ya da bir aile toplantısında çocuğunuzun herkesin kulağına gidip, sessiz bir şekilde ''abi/abla oluyorum’’ demesini söyleyin. Herkes hem şaşıracak, hem de çok sevinecektir. Üstelik ilk doğan çocuğunuzu bu işin bir parçası haline getirmek, onun psikolojisi için de iyi olacaktır.


  Evcil hayvanınıza söyletin

  Eğer daha önce doğan bir çocuğunuz yoksa dert etmeyin! Evinizde beslediğiniz evcil hayvanınızdan yardım alın. Köpeğiniz varsa, ağzında ya da boynunda, ''Tek çocuk, ailenin tek evladı olmanın son kullanma tarihi 9 ay sonra!’’ yazılı bir kartonla gezmesini sağlayabilirsiniz. Ya da ''Abi/abla oluyorum.’’ da yazabilir. Bu, son derece şirin bir yöntem olacaktır.


  Babalar gününü kutlayın

  Eşinize hamile olduğunuzu söylemenin güzel ve orjinal yollarından biri, hamileliğiniz babalar gününün yakınına denk geldiyse, eşinizin babalar gününü kutlamaktır!


  Market alışverişi listenize bebek mamasını ekleyin

  Bu da eşinizi şaşırtacak tatlı bir sürpriz seçeneğidir. Her zaman eline tutuşturduğunuz market listesine bebek bezi, bebek maması gibi ihtiyaçları ekleyin. Bu onu şaşırtacak kısa bir süre sonra da olayı anlamasını sağlayacaktır. Eminiz sevinçten havalara da uçacaktır!


  Fotoğrafla sürpriz yapın

  Bu özel günün komik bir anı olmasını mı istiyorsunuz? Ailenizi bir araya topladığınız bir akşam düzenleyin ve toplu fotoğraf çektirmek istediğinizi söyleyin. Tam resim çekilirken birden, ''Anne oluyorum!’’ diye bağırın ve o an insanların yüz ifadesinin nasıl olduğunu ölümsüzleştirin! Bu, şimdiye kadarki en iyi aile fotoğrafınız olacak!
  1 kişi bunu beğendi.
 2. Fotoğrafla sürpriz yapın

  Bu özel günün komik bir anı olmasını mı istiyorsunuz? Ailenizi bir araya topladığınız bir akşam düzenleyin ve toplu fotoğraf çektirmek istediğinizi söyleyin. Tam resim çekilirken birden, ''Anne oluyorum!’’ diye bağırın ve o an insanların yüz ifadesinin nasıl olduğunu ölümsüzleştirin! Bu, şimdiye kadarki en iyi aile fotoğrafınız olacak

  bayıldım buna eğer rabbim nasip eder bu duyguyu yaşarsam babamın yüz ifadesini düşünemiyorum ve bu resim bebeğimin albümünün ilk resmi olacak:) seni ilk duydukları zaman...
  2 kişi bunu beğendi.
 3. aaaa gerçekten güzel bir fikir :D:D ben ne yapsam acaba :D:D
  1 kişi bunu beğendi.
 4. Bence de en hoş fikir sonuncusu :D:D

  Eee yok mu başka güzel fikri olan ? :D:D
 5. birazdan eylülden orjinal bi fikir gelir gibi:D

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. bebek müjdesi nasıl verilir

  ,
 2. bebek müjdesi mesajları

  ,
 3. hamilelik müjdesi nasıl verilir

  ,
 4. bebek haberi nasıl verilir,
 5. hamilelik müjdesi mesajları,
 6. hamilelik haberi nasıl verilir,
 7. hamilelik müjdesi,
 8. babaya hamilelik müjdesi,
 9. hamilelik haberi mesajları,
 10. bebek müjde mesajları,
 11. bebek haberi mesajları,
 12. hamilelik haberi verme,
 13. facebookta bebek haberi nasil verilir,
 14. bebek haberi verme mesajları,
 15. bebek haberi verme sürprizleri