gebe
  1. merba merba

merba merba Forum Okuru

Gebelik olabilirmi? üstüne görme olabilirmi?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında merba merba tarafından paylaşıldı.

Merhabalar temmuz17de arkadan kısa süreli ilişkiye girdim (2 3 dakika en çok) ama boşalma falan olmadı zevk suyu tükürükle birlikte akıp vajinaya sızmış olabilr diye korkuyoruz ancak ilişkiden sonra vajinayı kilotla sildik ve sonra hep ayakta kaldık 30 -31 temuzda ise adet kanaması geldi ancak kan kırmızı ve pıhtılıydı ilk günü 2ped doldurcak kadar geldi ve git gide azaldı 3agustosda kanama bitti ve 4 agustosda idrar testi yaptık negatif çıktı 2hafta sonra yine aynen yeni bi test yaptık oda negatif gebelik olabilir mi diye düşündük ancak 5 agustosda birleşme olmadan zevk suyunu elleyip biraz sonra vajinasına değdirdiğini düşünüyor gebelik olabilirmi bu şekilde zevk suyu kendi kendiyle içeri sızabilirmi adet döngüsü 34gün civarında ancak ilk defa yumurtlama gününün son günlerinde küçük bir iki damlalık bir kanama oluşmuş ama kanamadan 5 6saat önce falan birlikte olduk vajinası tırnakla çizildiğini düşünüyoruz adetten 10 12 gün önce arası yani sizce bu ne olabilir gebelik söz konusumudur? Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler...

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz.İçinizin rahat etmesi açısından HCG yada idrar dan gebelik testi yapabilirsiniz..

Gebelik olabilirmi? üstüne görme olabilirmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olabilirmisiniz :((((

yardımcı olabilirmisiniz :((((

kızlar ben en son 19 kasımda adet oldum....normalde 16 sında veya dün en olmadı bugun hasta olmam gerekiyodu...geçen hafta gece şiddetli baş ağrısıyla acile gittim kanda gebelik testi yaptılar ama sonuç negatfti..tüm umudum tükendi tabi..şimdi adetm gecikmeye başladı ve hiç bi adet belrtim yok sadece belim ve başım ağrıyor ve zaman zaman kasıklarımda batmA hissi oluo acaba hamile olabilirmiyim...
  2. ikiz gebelik olabilirmi

ikiz gebelik olabilirmi

reglı günüm 6 gün geçti 6.gün tahlilyaptırdım değer 544.01çıktı çoğul gebelik olabilirmi ama tekkese 3 haftalık gebelik çıktı daha kalp atışları oluşmamıştı
  3. gebelik testi negatif çıksa da gebe olabilirmiyim

gebelik testi negatif çıksa da gebe olabilirmiyim

Melekler, gebelik testi negatif çıktığı halde gebe olduğunu sonradan öğrene var mı acaba? Bu testler de yanılabilir mi ?
  4. hamile olabilirmiyim?

hamile olabilirmiyim?

04 haziranda adet gördüm şimdi 4 temmuz adet henüz görmedim.2 temmuz yanı adetime 2 gün kala idrar testi yaptım bişey çıkmadı.ıkı haftadır kasıklarım agrıyo hersey kokuyo sevdım seylerden tıksindim miğdem bulanıyo ve uyku halındeyim.hamıle olabilirmiyim acaba
  5. Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görme durumu yaşayan varmı?

Üstüne görmek, adet kanaması değildir.Gebeliğin rahim iç tabakasına yerleşmesinden kaynaklanan bir kanamadır.Adet kanaması gibi yoğun olmaz.Genelikle lekelenme şeklinde olur. Anne adayı hamile olduğunun farkında olmadığı için bunu adet kanaması sanır. Yaklaşık gebelik iki aylık olduğunda, bu sefer adet görmeyince fark eder hamile olduğunu. Tüm gebeliklerde bu kanama gerçekleşmez. Üstüne adet...

Sayfayı Paylaş