gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebelik oluşması için neler yapılmalı kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

gebelik arkdaşlar yeni üye oldum gebelik oluşması için neler yapıyosunuz yardımcı olurmusunuz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Henüz üye olmamışsınız,şu anda misafir olarak sorunuzu bize iletiyorsunuz :) Forumumuza BURADAN ÜYE OLABİLİRSİNİZ.
    Sorunuzla ilgili tüm yanıtları ve daha fazlasını forumumuzun Gebelik Bölümünde bulabilirsiniz. :)

3. dryam

dryam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kac aydır denıyorum cnm oyle kolat degıl

gebelik oluşması için neler yapılmalı kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı?

Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı?

gebelik kan testi ne zaman yapılmalı gebelik kan testi için ne zaman yapılmalı gebelikte hamilelikte 1. Hamilelik testi ne zaman yapılmalı? 2. Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? 3. Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı? 4. Üstüne görme nedir? 5. Ultrasonla gebelik nasıl tespit edilir? 6. Evde yapılan hamilelik testleri ne kadar güvenilirdir? errVQyVPuZ0
  2. Gebelikte hangi aşılar yapılmalı kızlar ?

Gebelikte hangi aşılar yapılmalı kızlar ?

Hamilelikte hangi aşılar yapılmalı? hamilelikte aşı Meleklerim hepimizinde bildiği gibi hamilelikte hastalık ve ölümlerin azaltılmasındaki en önemli etkenlerden biri annenin yaptırdığı aşılar.Bu aşılar hangileri etkileri neler buyrun hep beraber bir göz atalım..İşte hayati değer taşıyan aşılar.. Hamilelik esnasında inaktif (ölü) virüs ya da bakteri ve toksoid kullanılarak yapılan...
  3. Gebelik anemesi nedir ?neler yapılmalı

Gebelik anemesi nedir ?neler yapılmalı

Kansızlık gebelikte kansızlık merhaba kızlar Hamilelik döneminde zaten almamız gereken vitaminler yada ilaçlar olması gerekiyordemir eksikliği anemisi, gebelikte en sık görülen anemidir. nemi olmasa ve demir depoları yeterli olsa bile gebelik boyunca bütün gebelere anemiyi önlemek amaçlı demir desteği gereklidir. Günde 60 mg elementer demirin demir eksikliği anemisinin insidansını azaltığı...
  4. Gebelik Bulantısını Geçirmek İçin Ne Yapılmalı ?

Gebelik Bulantısını Geçirmek İçin Ne Yapılmalı ?

Hamilelik Mide Bulantısı Nasıl Geçer Hamilelikte Bulantı Nasıl Geçer Sevgili melekler, gebelik belirtileri içinde en çok rastlanılanı olan mide bulantısı kimi kadını canından bezdirir, Kimisinde de hiç görülmeyen Hamilelik Mide Bulantısı Nasıl Geçer merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Hamilelikte Bulantı Nasıl Geçer aydınlatmaya çalışıyoruz... Hamilikte mide...
  5. Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır

Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır

Kızlar tam olarak gebelik testi ne zaman yapılabilir ne zaman yapılmalı benim adetimin üzerinden ortalama 3 gün geçti bugünde geçerse dört gün olacak hamile kalmayı çok çok istiyorum tam olarak ne zaman test yaptırayım. Kandan test yaptırsam hamile olup olmadığım ortaya çıkar mı lütfen yardım edin ay inşallah bebeğim vardır yaaa çok istiyorum çooooook

Sayfayı Paylaş