gebe
  1. betahcg gebeliğim

betahcg gebeliğim Forum Okuru

Gebelik testi bekleyince ne oluyor

Konu, 'Gebelik' kısmında betahcg gebeliğim tarafından paylaşıldı.

Ya arkadaşlarım bu gebelik testi bekleyince ne oluyor. Ben bekledim ve hamileyim diye çok sevinerek eşimede hamileyim dedim bi saat sonraki sonuçlara şimdi benim itibar etmemem mi gerekiyor biriniz lütfen bana açıklarmı acil olarak tşk.

Gebelik testi bekleyince ne oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik KontraksiyonStres Testi (CST) Nedir

Gebelik KontraksiyonStres Testi (CST) Nedir

cst nedir deselerasyon nedir cst testi karbonatla gebelik testi nasıl yapılır deselerasyon ne demek Fetusun kalp atımlarının doğum eylemindeki kasılmalara verdiği cevabı ölçen bir testtir. (”contraction stress”: doğum eylemi kontraksiyonlarının (kasılmalarının) bebekte “stres yaratması” anlamında kullanılan bir terimdir). Hangi durumlarda uygulanır? Önceleri nonreaktif NST varlığında ileri...
  2. gebelikte kanama oluyorsa...ne yapmalı?

gebelikte kanama oluyorsa...ne yapmalı?

tüp bebek kanama olursa gebeliğin ilk günlerinde kanama düşük tehlikesi olanlar ne yapmalı hamileliğin son günlerinde tüp bebekte olursa Hamilelik döneminde meydana gelen vajinal kanamanın bir çok sebebi olabilir.Bazen ciddi olmayan bir sebep bazen ise ciddi bir sebep kanamaya neden olabilir.Doktorunuza gitmek için bu konuda ön bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Hamilelik dönemindeki...
  3. Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır

Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır

Kızlar tam olarak gebelik testi ne zaman yapılabilir ne zaman yapılmalı benim adetimin üzerinden ortalama 3 gün geçti bugünde geçerse dört gün olacak hamile kalmayı çok çok istiyorum tam olarak ne zaman test yaptırayım. Kandan test yaptırsam hamile olup olmadığım ortaya çıkar mı lütfen yardım edin ay inşallah bebeğim vardır yaaa çok istiyorum çooooook
  4. Predictor Gebelik Testi nedir?

Predictor Gebelik Testi nedir?

predictor gebelik testi nasıl kullanılır,predictor gebelik testi güvenilirmi,predictor gebelik testi doğru sonuç verirmi,predictor gebelik testi hakkında bilgiler Predictor gebelik Testi adetinizin geciktiği ilk günden itibaren günün herhangi bir saatinde kullanılabilecek basit ve güvenli bir gebelik testidir. Bir kadın hamile kaldığında vücudu hCG (insan koryonik gonadotropini) olarak...
  5. Gebelik Testi Nedir? Ne Zaman Gebelik Testi Yapılır ?

Gebelik Testi Nedir? Ne Zaman Gebelik Testi Yapılır ?

hamilelik testi ne zaman yapılmalıdır,gebelik testi en erken ne zaman yapılır,hamilelik testi ne zaman yapılır,gebelik testi nasıl yapılır Hamilelik şüphesinde her anne adayı gebelik testi yaptırmayı aklından geçirir peki gebelik testi ne zaman ve nasıl yapılmalıdır. Hamilelik sonrası 4 günü geçmiş döllenmiş yumurta HCG adı verilen bir hormon salgılar.Bu HCG hormonuna insan koryon...

Sayfayı Paylaş