gebe
  1. aynure

aynure Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    18

Gebelik testi bir kaç kez silik çıkan melekler....

Konu, 'Gebelik' kısmında aynure tarafından paylaşıldı.

Sayın melekler bu konuyu açtım, çünkü belirsiz bir durum içindeyim. Acaba sizde de böyle şeyler oldu mu. Ben 15gündür gebelik testi yapıyorum ikinci çizgi hep hep hep silik çıkıyor.Düşünsenize 15gündür, hiç belirginleşmedi, ama resmen silik görünüyor, hem de hemen. 10gün önce de yani tam adet dönemim de kısa ve diğerlerinden az biçimde adet gördüm.böğle durum yaşayan ya da duyan melekler lütfen yazın. :kiss:

gonca 16 bunu beğendi.
  2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    canım bunu anlamak için kan tahlili yaptırman gerek.hem içindeki şüphende gitmiş olur :)

3. aynure

aynure Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    18
    ne bileyim ya burda doktora gitdim kan testi falan söylemedi belki ultrasona gitdim.

4. sirin kizzzz

sirin kizzzz Forum Okuru

Bana yardim edin adetim 3 gun gecikti test yaptim silik pembe bir cizgi cikti hamilemiyim bu durumda hamile kalmis varmi cevabinizi bekliyorum

Gebelik testi bir kaç kez silik çıkan melekler.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

gebelik testi silik gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması testi çıkanlar testinde çizgi ne anlama gelir çizgilerin anlamı Öncelikle RABBİM herkese bir melek nasip etsin diye başlamak istiyorum yazıma.O nasıl bir mucizedir ki,insanın aklını başından alır.Ya konumuza gelirsek,adetine 10 gün olup idrar testi yapan arkadaşların testleri silik çıktı mı merak ediyorum.Normalde gebelik...
  2. gebelik testi silik cıktı

gebelik testi silik cıktı

evde gebelik testi yaptım silik cıktı aynı gün içinde 3 kez tekrarladım aynı sonucu verdi kan testinde 0,2 cıktı negatif dediler hamile olma şansım varmı bu durumu yaşayan varmı???
  3. Gebelikte Kaç Kez Ultrasona Girilmeli?

Gebelikte Kaç Kez Ultrasona Girilmeli?

gebelikte ultrason, gebelikte ultrasonun zararları, kaç kez ultrasone girmeli Sevgili melekler, şimdi gebe meleklerimizi telaşlandırmak istemeyiz, sonuçta hepiniz doktor kontrolündesiniz ve doktorlarınız da sizin ve bebeğinizin sağlığını herşeyin üstünde tutarlar, buna şüphe yok. Ancak biz yine de Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Bülent Tıraş'ın, Türkiye’de ultrasonla kontrol...
  4. gebelik testi silik çıkanlar

gebelik testi silik çıkanlar

selam adetim 2 gün gecikince bende gebelik testi yaptım ama ikinci çizgi oldukça silik çıktı çok hafif belli belirsiz bir çizgi çıktı aranızda benim gibi testinde ikinci çizgiyi silik görenler sizde sonuç ne çıktı silik çizgi hamilelik olabilirmi acaba
  5. Gebelik testinde silik çizgi :/

Gebelik testinde silik çizgi :/

Arkadaşlar adetime bi kaç gün kala test yaptım silik çizgi çktı ama çok soluk yada bana öyle geliyo çok istedigim icin bi yorumlarmsnz :(

Sayfayı Paylaş