gebe
  1. gamzecik

gamzecik Forum Okuru

gebelik testi fiyatı ne kadar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında gamzecik tarafından paylaşıldı.

selamlar günüm geçti bir an önce hamile olup olmadığımı öğrenmek için sabırsızlanıyorum eczanelerde bazı gebelik testlerinin olduğunu biliyorum ama fiyatları konusunda bilgim yok gebelik testi fiyatı hakkın da bilgi verirmisiniz şimdiden çok teşekkürler

gebelik testi fiyatı ne kadar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Yapılan Gebelik Testi Ne Kadar Güvenilir?

Evde Yapılan Gebelik Testi Ne Kadar Güvenilir?

eczaneden alınan gebelik testi ne zaman yapılmalı gebelik testleri markaları testi güvenilirmi markaları eczaneden alınan güvenilir mi İdrarda yapılan gebelik testleri ilişkiden hemen sonra sonuç vermez. Testin doğru sonuç vermesi için çoğu zaman adet gecikmesi olması gereklidir. Yani hamilelik süphesi olan ilişkiden sonra yaklaşık 14 gün geçmesi gerekir. Hamile olduğundan şüphelenen ve...
  2. aşılama fiyatları ne kadar?

aşılama fiyatları ne kadar?

aşılama fiyatları aşılama yöntemi fiyatları ücreti 2010 2011 arkadaşlar aşılamayı nerde ne kadara yaptırdınız yazarsanız bilgimiz olur benim ssk yok olanlar almayanlar yazsın lütfen. şimdiden teşekkürler
  3. pomeranyalı fiyatları ne kadar ?

pomeranyalı fiyatları ne kadar ?

Pomerqnyali nin fiyati kac tl
  4. Evde gebelik testi ne kadar güvenli?

Evde gebelik testi ne kadar güvenli?

evde gebelk testi nedir,evde gebelik testi nasıl yapılır,evde gebelik testi doğru sonuç verirmi,çubuk testler doğru sonuç verirmi,hamilelik testleri hakkında bilgiler Dünyada her yıl milyonlarca gebelik testi satılmaktadır. Eczaneden alınan ve evde yapılan gebelik testlerine, “evde gebelik testi” veya “prediktör” adı verilmektedir. Prediktörlerle yapılan gebelik testlerinde bazen yanlış...
  5. Gebelik testi sonucu ne kadar doğru?

Gebelik testi sonucu ne kadar doğru?

İdrar testleri her zaman sağlıklı sonuç vermeyebilir. Kuşku şüphe durumlarında kan testi yapılmalıdır. Kan testinin güvenirliği oldukça yüksektir. burada esas olan güvenilir bir hastanede kan testinin yapılması gerektiğidir. Diğer yandan çok nadiren bebek kalp atımları ultrason ile gözükmeden yakın çevre ile büyüklerle bu güzel haber paylaşılmamalıdır. Çünkü kimi zaman kan ve idrar testleri...

Sayfayı Paylaş