gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebelik testi hakkında yardım istiyorum

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

11 nisanda regl oldum.28 günde bir menstruasyon düzenim var.eşimle düzenli ilişkiye giriyoruz . 9 mayısta diğer regli günüm gebelik testini bir hafta önce yapsam sonuç verirmi? teşekkürler

2. Angel1984

Angel1984 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    cnm merhaba bende en son 26 martta adet gördüm ama haftasonu dayamadım ve kan testi yaptım sonuç 5.3 acaba hamilemiyim diye kafayı yemek üzereyim. Beklemek her zman daha iyi diorlar bence bekle

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    HAMİLELİK KAÇ GÜNDE BELLİ OLUR isimli konumuza bakmanızı öneriyoruz. zira sizin durumunuzdaki tüm melekler bu konu üzerinden iletişim kurup sonuçları tartışıyorlar.

Saygılar.

gebelik testi hakkında yardım istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Progesteron testi değerleri hakkında yardım

Progesteron testi değerleri hakkında yardım

Kızlar progesteron değerlerinin nesine bakıyoruz ben 3 gün önce yaptırdım 21. gün testini benim değerim 12.8 çıktı bu normal mi ? Daha önce yaptıranlar yardımcı olsunlar bana lütfen çok meraklanıyorum sorun var mı yok mu ?
  2. Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

Kızlar sizden bi yardım istiyorum. Ben yeni telefon aldım samsung galaxy ace. Az öncede pc de gördüm abim bi programa bakmış. Android telefon takip programı diye bişey :S Bunu telefona yüklediğinizde bütün mesajlar konuşmalar aklınıza gelebilicek herşey sizin hiç haberiniz olmadan karşıdakinin telefonuna gidiyo. Kamera kaydı bile yapıyo program. Tele farklı bi hat tak anında sms yada email ile...
  3. İşte Gebelikte Üçlü Tarama Testi hakkında bilgiler

İşte Gebelikte Üçlü Tarama Testi hakkında bilgiler

Gebelikte Üçlü Tarama Testi Gebelikte Üçlü Tarama Testi Nedir Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda gebelik konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve gebe kalmak için yöntemler deneyen ve bu konuda bir çok araştırma yapan, ayrıca gebelik içersinde olupta gebelikte üçlü test hakkında bilgi isteyen tüm arkadaşlarımız için, sizlere tüm detaylarıyla gebelikte üçlü tarama testi nedir...
  4. Gebelik testi hakkında sorular

Gebelik testi hakkında sorular

gebelik testi nedir,gebelik testi nasıl yapılır,gebelik testi ne zaman yapılır,gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması,ikinci çizginin silik çıkması gebelik belirtisimi gebelik testi hakkında bilgiler Merhaba, benim adetim gecikti ve test uyguladım. Testte silik te olsa hafif 2. çizgiyi gördüm ve görmemle beraber daha sonra testi yere bıraktığımda 2. çizginin yok olduğunu gördüm ve...
  5. GEBELİKTE KINA yakkma hakkında yardım

GEBELİKTE KINA yakkma hakkında yardım

Merhaba Arkadaşlar, Sizlere bir sorum olcak Gebelikte ele kına yakmanın bir sakıncası var mı sizce?? Bebekte leke olur duyumları hurafe mi ? Dönüş yaparsanız sevinirim :)

Sayfayı Paylaş