gebe
  1. gebel

gebel Forum Okuru

Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında gebel tarafından paylaşıldı.

Kızlar tam olarak gebelik testi ne zaman yapılabilir ne zaman yapılmalı benim adetimin üzerinden ortalama 3 gün geçti bugünde geçerse dört gün olacak hamile kalmayı çok çok istiyorum tam olarak ne zaman test yaptırayım. Kandan test yaptırsam hamile olup olmadığım ortaya çıkar mı lütfen yardım edin ay inşallah bebeğim vardır yaaa çok istiyorum çooooook

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    En garantili sonuç için kan testi yaptırabilirsin. Gebelik olup olmadığı kan testinde kesinlikle çıkar. Adetinin üzerindende zaten birkaç gün geçmiş, Normal de idrar testi de yapsan çıkması lazım ama emin olmak adına kan testini yaptırabilirsin. Herşey gönlünce olsun;)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Çok fazla gebelik belirtiler yaşıyorsanız, adetinize üç gün kala kandan beta hcg gebelik testi de yaptırabilirsiniz. Bhcg örnekleri konumuzdan sonuçlara göre hamilelik durumunuda ayrıca öğrenebilirsiniz.

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    benim 4 günlük gecikmede idrara testinde çıktı sonra kanda yaptırım kandada çıktı

5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    benim 4 günlük gecikmede idrara testinde çıktı sonra kanda yaptırım kandada çıktı

6. ecesezen

ecesezen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kızlar merhaba ben hep 2 ayda 2.5 ayda bir adet olurum en son 50 gün önce adet oldum eşimle ilişkiye 25 gün önce girdik yani normal şartlarda adet olmam için en az 1.5 2 hafta var ama ben bugun kan testi yaptırdım kan testim 0,14 çıktı sizce testi erken mi yaptırmışım tam iki haftadır sol kasığım ağrıyor 2 haftadır göğüslerim cok buyudu sertleşti gittikçe büyüyor uçları büyümeye başladı uçlarına dokunamıyorum yanlarıda cok felaket agrıyor uyurken banyoda acısını her an hissediyorum uyurken sol kolum bacağım uyuşuyor acısına uyanıyordum sol kasığımın agrısını her an hissediyorum şiddetli değil ama var yine arada şiddetleniyor ama rahatsız ediyor karnımın sol tarafındada bir şişlik var bunlar bana hep belirti gibi gelmişti hatta o kadar emindimki kan testim en az 100 çıkar diye aldım negatif çıktı bu belirtileri ilkkez yaşıyorum ilerde hcg nin yükselme olasılığı yok mu ? Teşekkür ederim

7. Emral aslan

Emral aslan Forum Okuru

Tam yazılanları inceledim benid de adetimin üzerinden 3 gün geçti pilanlı bir gebelik değil ( tabiki olmasını bende istiyorum ) öte yandan da tırsıyorum ya değilsem umutlanmayayım diye ama sıkıyorum dişimi tam olarak ne zaman test yapayım kızlar bilgiisz olan var mı ?

Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı?

Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı?

gebelik kan testi ne zaman yapılmalı gebelik kan testi için ne zaman yapılmalı gebelikte hamilelikte 1. Hamilelik testi ne zaman yapılmalı? 2. Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? 3. Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı? 4. Üstüne görme nedir? 5. Ultrasonla gebelik nasıl tespit edilir? 6. Evde yapılan hamilelik testleri ne kadar güvenilirdir? errVQyVPuZ0
  2. En erken gebelik testi ne zaman yapılmalı ?

En erken gebelik testi ne zaman yapılmalı ?

Erken gebelik belirtileri erken gebelik testi erken gebeliğin oluşmasına neden olan etkenler Bildiğiniz üzere kadınlarımız gebelik hususunda inanılmaz hassaslar ve inanılmaz meraklılar. Peki bir kadın hamile olduğunu düşündüğü andan itibaren gebeliği en erken ne zaman tespit edebilir. Kullanılan gebelik testleri erken hamileliğin tespiti için ne kadar güvenilir ? Öncelikle gebeliğinizin...
  3. Erken Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı?

Erken Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı?

erken gebelik testi, gebelik testi ne zaman yapılmalı, gebelik testleri Sevgili melekler mekanı.com üyeleri ve ziyaretçileri tarafından bebek sahibi olmak isteyenler tarafından bize en çok yönelitilen sorulardan biri olan erken gebelik testleri, en erken gebelik testleri, gebelik testi ne zaman yapılmalı? En erken gebelik testi ne zaman yapılır gibi sorularınıza yanıt olarak gereken bilgileri...
  4. Kanda gebelik testi ne zaman yapılmalı?

Kanda gebelik testi ne zaman yapılmalı?

kanda gebelik testi nedir,kanda gebelik testi ne zaman yapılır,hcg testi nedir,hacg testi ne zaman yapılır,kanda gebelik testi net sonuç verirmi,kanda gebelik testi hakkında bilgiler Gebe kalmak isteyen veya istemeyen bütün kadınlar için gebe olduğunu öğrenmek çok büyük önem taşır. Tabii bunun sonucu öğrenmek içinde gebelik testi yapılmaktadır. Genellikler 2 tip gebelik testi vardır....
  5. Kanda gebelik  testi ne zaman belli olur Ne zaman yapılmalı?

Kanda gebelik testi ne zaman belli olur Ne zaman yapılmalı?

kanda gebelik testi nedir,kanda gebelik testi ne zaman yapılmalı,hcg testi nedir,hcg testi ne zaman yapılmalı,hcg testi hakkında bilgiler Kanda gebelik testinde Beta-HCG hormonunda yükselme tespit edilebilemesi için beklenen adet gününün gelmesi gerekir, bazen bu günden bir iki gün önce de tespit edilebilir. Daha net bilgi vermesi için genellikle adet gecikmesi yaşandıktan bir kaç gün sonra...

Sayfayı Paylaş