Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır

G

gebel

Forum Okuru
Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır
Kızlar tam olarak gebelik testi ne zaman yapılabilir ne zaman yapılmalı benim adetimin üzerinden ortalama 3 gün geçti bugünde geçerse dört gün olacak hamile kalmayı çok çok istiyorum tam olarak ne zaman test yaptırayım. Kandan test yaptırsam hamile olup olmadığım ortaya çıkar mı lütfen yardım edin ay inşallah bebeğim vardır yaaa çok istiyorum çooooook

En garantili sonuç için kan testi yaptırabilirsin. Gebelik olup olmadığı kan testinde kesinlikle çıkar. Adetinin üzerindende zaten birkaç gün geçmiş, Normal de idrar testi de yapsan çıkması lazım ama emin olmak adına kan testini yaptırabilirsin. Herşey gönlünce olsun;)

Çok fazla gebelik belirtiler yaşıyorsanız, adetinize üç gün kala kandan beta hcg gebelik testi de yaptırabilirsiniz. Bhcg örnekleri konumuzdan sonuçlara göre hamilelik durumunuda ayrıca öğrenebilirsiniz.

Kızlar merhaba ben hep 2 ayda 2.5 ayda bir adet olurum en son 50 gün önce adet oldum eşimle ilişkiye 25 gün önce girdik yani normal şartlarda adet olmam için en az 1.5 2 hafta var ama ben bugun kan testi yaptırdım kan testim 0,14 çıktı sizce testi erken mi yaptırmışım tam iki haftadır sol kasığım ağrıyor 2 haftadır göğüslerim cok buyudu sertleşti gittikçe büyüyor uçları büyümeye başladı uçlarına dokunamıyorum yanlarıda cok felaket agrıyor uyurken banyoda acısını her an hissediyorum uyurken sol kolum bacağım uyuşuyor acısına uyanıyordum sol kasığımın agrısını her an hissediyorum şiddetli değil ama var yine arada şiddetleniyor ama rahatsız ediyor karnımın sol tarafındada bir şişlik var bunlar bana hep belirti gibi gelmişti hatta o kadar emindimki kan testim en az 100 çıkar diye aldım negatif çıktı bu belirtileri ilkkez yaşıyorum ilerde hcg nin yükselme olasılığı yok mu ? Teşekkür ederim

Tam yazılanları inceledim benid de adetimin üzerinden 3 gün geçti pilanlı bir gebelik değil ( tabiki olmasını bende istiyorum ) öte yandan da tırsıyorum ya değilsem umutlanmayayım diye ama sıkıyorum dişimi tam olarak ne zaman test yapayım kızlar bilgiisz olan var mı ?

Geri