Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Insalah rabim isteseyen herkeze nasip eder cok zor bi surec buarada size tesekur ederim pazartesiye kadar adet olmazsam pazartesi yaptrmayi dusunuyom kan testini 14. Gun oluyo yani

Adetim 8 gun gecikti idrar testi negatif cikti ara kanamam da olmuştu yumurtalarım şişiyor ama patlamiyordu hamilemiyim ☺

Arkadaşlar bende buqun 14 qün oldu kan tahlili yaptırdım ama hiç bişi çıkmadı sizce ne yapmalıyım nolur yardimci olun BebiŞ istio ruz bizde

Merhaba uzun sorum olucak sizlere ben en son 9 ocak da adet oldum ve bugüne kadar bi kanamam olmadı gögüslerde hassasiyet aşırı akıntı mide yanması sürekli acıkma bunların hepsi var evde sürekli olarak idrar testi yapıyorum sonuç negatif geçtiğimiz cuma adetimin 10. Gün gecikmesinde doktora gittim ultrasonda baktı şüpheli durum dedi kist felanmı dedim yok hamilelik dedi kan testi istedi kan testi negatif çıktı fakat bi garip test yaptılar kanı bekletip çıkan sarı sıvıyı idrar testine damlattılar bu sonuca göre bana adet söktürücü verdi bende kullanmadım 16. Gün bitti ve ben halen adet olmadım bugünde idrar testi yaptırdım yine negatif hormon tahlili yapıldı sorun yok kist felan yok bi sorunum yok eşimde biraz zayıflık var 1 seneye yakındır deniyoruz ama bebek yok adetlerimde düzenlidir 30 günde bir muhakkak olur nolur yardım edin napıcağımı şaşırdım artık

Merhaba her mens gecikmesi gebelik lehine değildir.Hekime görünmüş gebe olmadığınız teyit edilmiş.Gecikmenin bir çok nedeni vardır. Bu yüzden içinizin rahat etmesi açısından başka bir hekime daha görünün.

Merhaba benimde bi sorum olucak meraktam catlicam artik dayanamiyorum. Bende pkos var tedavi goruyorum bu ay doktorum progestan ve folik asit verdi adetinin 3. Gunu gel dedi progestani 10 gun sabah aksam ictim hap bitrli 10 gun oldu adetim de 5 gun gecikti test yaptik iki.kere negatif cikti bugun kan verdimyarin alicam ve belirtileride hissediyorum sizce hamilemiyimdir.cok istiyoruz bebek.tesekkrler

Geri