Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Merhaba her mens gecikmesi gebelik değildir.Siz yinede hcg testi yapın plano testler hatalı sonuç verebilir..

slm kızlar bnde 27 şubatta tranferim oldu 12 martta tahlil sonucum negatif çıktı.Ama hala adet görmedim ve hiç belirtide yok.insallah vardır.dua edin lütfen

Merhaba umudunuzu yitirmeyin..Öyle mucizeler oluyorki ..Değeri sıfır olup gebe kalanları gördük..Umarım gebesinizdir..Yalnız gecikmenizle ilgili hekiminizle irtibata geçin..

Merhaba arkadas.
Benim sorunumda adet gecikmesi.
Adetim suan 8 gun gecikti. Adetimin gecikmesinden 3gun sonra ucuz testen ve 5 gun sonrada pahali olan testen yaptim ama negatiflerdi. Suan sik idrara cikma, kasiklarda agri ve istahimda cok acik. Ama benim ilk ve 2. gebeligimde adet gunimde yaptigim testler pozitif cikmisti. Bugun kan testi yaptim yarin ogrenecem sonucunu.
Simdi benim ogrenmek istedigim, aranizda onceki gebeliklerinde pozitif gorupte, 2. gebeliginde negatif olmasina rahmen hamile kalniniz var mi?
Simdiden Teşşekkür Ederim cevaplar icin :)

Merhaba arkadas.
Benim sorunumda adet gecikmesi.
Adetim suan 8 gun gecikti. Adetimin gecikmesinden 3gun sonra ucuz testen ve 5 gun sonrada pahali olan testen yaptim ama negatiflerdi. Suan sik idrara cikma, kasiklarda agri ve istahimda cok acik. Ama benim ilk ve 2. gebeligimde adet gunimde yaptigim testler pozitif cikmisti. Bugun kan testi yaptim yarin ogrenecem sonucunu.
Simdi benim ogrenmek istedigim, aranizda onceki gebeliklerinde pozitif gorupte, 2. gebeliginde negatif olmasina rahmen hamile kalniniz var mi?
Simdiden Teşşekkür Ederim cevaplar icin :)

Merhaba test sonucu önce negatif olan sonra pozitefe dönenleri gördük elbet..Geç döllenme gibi durumlarda gözlenen bir durum.

Merhaba arkadaslar
Daha once yazmistim ama durumun sonuclanmadan yazmak istemedim. Adet gecikmem devam ettigi icin doktora 29 martta gittim. Once alttan ultrasonla bakti ve 3cm niyomumun ve bir suru kistimin oldugunu soyledi. Her ihtimale karsin kanda gebelik baktirdi, sonuc 1.11 cikti. Bana 100mg progestan yazdi, sabah 1 aksam 2 tane ic ilac bitince 1 hafta icinde adet olacaksin dedi ve ilac nisanin 10 da bitmesine.ragmen adet gormedim. Yarinada doktora randevu almistim. Bugunde dayanamayip test yaptim ve 2 tane koyu cizgi cikti. Bakalim yarin doktorum ne diyecek. İnsallah saglikli sihatli eli ayagi duzgun ve hayirli evlatlar nasip eder Rabbim bize. Allah im isteyen herkese nasip etsin :)

Merhaba Arkadaşlar
Reglim 4 gün gecikti hamile olup olmadığımı anlayamıyorum çünkü eşimle 1 aydır birlikte olmuyoruz
acaba yinede hamile olma şansım varmıdır.

Merhaba birliktelik yoksa gebelik söz konusu değil.Her mens gecikmesi gebelik lehine değildir.Stres ,mevsim dönüşleri,rahim kaynaklı bir sorun hormonal sorunlar gecikmeye neden olabilir.

Merabalar kızlar 5 yıldır burayı takip ediyorum 2 kere kimyasal gebelik geçirdim en son 28 nisanda adet gördüm 6.ve 8. Günümde idrar testi yaptım ikiside negatif çıktı çok fazla akintim karın ve kaşık ağrım var belimde ağrıyor göğüs uclarim koyulastii ve çok hassas sizce test yanlış Olabilir mi bana cevap verirseniz çok sevinirim

Geri