Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Merhaba arkdaslar benim gunumde 4 gun gecti test yaptirdim negatif cikti sonuc 0.05 ve kasiklarim cok agriyor sizce hamile olabilirmiyim.....

benim adetimin iki gun gecmesiyle test yaptim negatif cikti ama adetim olmadi sonra hamile oldugumu ogrendim

Adetime yaklaşık 1 hafta var mide bulantısı sol kasığımda ağrı var kan testi yaptırdım hamile olabilirmiyim cvp lutfen

Olabilirsinn tabi ama mevsimlerden mi acaba yaa benimde 8 gun gecikti 34 yasindayim ilk ken bu kadar geciktm
testte negatif cikti anlamadim bu isi:(

Slm arkadaslar benim 13 adet gecikmesi var. 3defa test ettim ama hep negatif cikti. Sizce hamilemiyim? Oructan dolayi gecikme olurmu

Merhaba arkadaslar bende bu ayin 7snde adet oldum fakat bir ped bile olamadim 2 kez Test yaptim biri 7 temm z yani adet gúnüm olan gün öbürünüde bugün yaptm ve negatf çıktı saglik ocağında da kan testi verdm bugün p.Tesi belli olacak sizce Hamile olabilirmiyim yaşım 37

7 gün geciktim. 5. Günde evde test yaptım negatif. Oruçtan dolayı mı gecikiyorum. Her an adet olacak gibi hissediyorum. Hamile olabilir miyim?

aarkadaşlar regl dönemini 2 gün geçe eşimle ilişkiye girdik hafif pembemsi akıntı geldi sonra 2. gün tekrar yaptık yine aynı geldi adet olacağım zannettim ama olmadı bu gün 5. gün gecikiyorum test yaptım negatiff çıktıı sizce varmıdır melekk

göğüslerimde ağrı yok sadece uclarında sızı var dokununca acıyo off allahım yardım et senn bebek bekleyen annelerebebisim

aarkadaşlar regl dönemini 2 gün geçe eşimle ilişkiye girdik hafif pembemsi akıntı geldi sonra 2. gün tekrar yaptık yine aynı geldi adet olacağım zannettim ama olmadı bu gün 5. gün gecikiyorum test yaptım negatiff çıktıı sizce varmıdır melekk

Yarın mutlaka hcg testi yaptırın sonuca göre jinekoloğa görünün.Çubuk testler hatalı sonuç verebiliyor

Geri