Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

biraz dha bekle ondan sonra tahlil yaptır gögüs acımasıda hamileliğe işaret bende öyle oldu haber bekliyorum

Slm .. Ben pcos hastasiyim 7-8 ay adet olmam bunun icin dr gittim kan testi ultroson yapildi negatif sadece rahim duvarin kalinlasmis sokturucu kullana bilirsin dedi bende ictim bana tik yok sonra eczaneden idrar testi aldim hamile cikmicam ya ogle dusunuyorum yaptimaaa hamileymis dr bile sasirdi simdi iki yasinda bir yakisiklim var bebek isi mucizedir mucizede allaha yakisan biseydir allaha siginin

Merhaba arkadaşlar. Ben 14 subatta test yaptırdım 0.100 çıktı. Ayın 13de adet olmam gerekiyordu. 5.gün oldu halen adet görmedim. Hamilelik belirtilerim var. Tekrar test yaptirmak istiyorum ne zaman yaptirmaliyim

Kızlar adetim 2 gün gecikti kan testi yaptırdım negatif çıktı. Şuan adetim gecikeli 6. Gün oldu hala adetim olmuyor.bilenler cvplasın lütfen kaç gün geçiktiğinde tekrar kan tahlili yaptırmalıyım

slm arkadaşlar acaba bana yardımcı olacak var mi ADETİM GEÇELİ 12 gün oldu 9. gün kan testi ve ultrason da baktı dr bişey yok hala adet olmadım ama hamile olma sansım var mi üç senedir bekliyorum olmuyor insan herseyden umutlanıyor işte
canım kan testinde yoksa dhada yokdur alla büyükdür tedavi gördün mü peki

Arkadaslar ilk defa boyle oluyor adetim 2 gun gecikti test yaptim negatif cok istiyoruz insallah rabbim isteyen herrrkese nasip eder

Kızlar yardım ben adetime 3 gün geciktim.. Adet oldum ama az 3 gün adet oldum bittim.. Böyle olup hamile olan war mı.. Yarın kan testi yaptırsam mı.. İlk deda böle oldu kasık ağrım hafiften war..

Benim arkadasim hamile kaldiginda adet gormus az ve kisa surmus iki ay o yuzden test yaptir bnce

Merhaba.benim de 28 gunun sonunda adetim gelirdi bugun32.gunum ve bugun yaptirdigim kan testi 0.4 cikti..ama hala da hasta olmadim.ilk defa adet gecikmesi yasiyorum..idrar ve kan testu negatif ciktigi icin umudum yok :(.sizib sonuc ne oldu

Geri