Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Kızlar adetim 2 gün gecikti kan testi yaptırdım negatif çıktı. Şuan adetim gecikeli 6. Gün oldu hala adetim olmuyor.bilenler cvplasın lütfen kaç gün geçiktiğinde tekrar kan tahlili yaptırmalıyım

Merhaba.benim de 28 gunun sonunda adetim gelirdi bugun32.gunum ve bugun yaptirdigim kan testi 0.4 cikti..ama hala da hasta olmadim.ilk defa adet gecikmesi yasiyorum..idrar ve kan testu negatif ciktigi icin umudum yok :(.sizib sonuc ne oldu

Selam arkadaslar bende adet olduktan sonra 15 gun sonra tekrar adet oldum sonra test yaptim pozitif cikti sonra 10 sonra tekrar yaptim gebelik testi ozamanda negatif cikti

Ya arkadaşlar ben de hamile olmaktan şüpheleniyorum 5 aylık evliyim herhangi bi sorunumuz da yok bebek istiyoruz eşimle ama iki gün önce test yaptım negatif çıktı çok üzüldüm ya

agustos ayinin basinda iliskiye girdim iliskiden bir hafta sonra falan adet olmam gerekiyordu olmadim ama cok az kanamam oldu kahverengi daha sonra eylul ayinin ikisinde iki hafta kadar gecikmeli regl oldum ama daha oncekilerden daha az kanamam vardi yine de bir hafta surdu ilk iki gun daha fazla normal regl seklinde ama benim normalde cok fazla oluyordu goguslerimde agri cok fazlaydi hic goguste agri problemi yasamazdim regl bitince agri bitti iki hafta sonra yine basladi agrim akintim oluyor otuz bes gunde bir regl oluyorum normalde bu hafta olmam gerek limon testi yaptim cokup cokmedigini anlayamadim lutfen yardim edin nasil anlayabilirim hamile olup olmadigimi cok acil

Arkadaslar lutfenn banada bir fikir verin ben adetime 5 gun varken kan testi yaptirdim pozitif cikti iki gun sonra doktoruma gittim o da yapti negatif cikti dun adet olmam gerekiyordu olmadim sizce hamile olabilir miyim:(

klomen kullaninca beta hcg yükseliyor sanırım hamile olmasan da.. o yaniltabiliomus :( bnde kullanmistim deger sonradan düşmüştü..

Geri