gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim Gebelik testi kesin sonuç mu Arkadaşlar merhaba gebelik testi yaptım ve negatif çıktı ama ben hamile olduğumu düşünüyorum. Sizce Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? lütfen bilgi verin lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Gebelik testi negatif çıktığı halde hamile olan arkadaşalrımız, sitemizde oldukça çok :)
    Gebelik testinde kesin sonuç için, bir hastanede kan testi yaptırmanızdır arkadaşım. Dilerim ki Rab gönlünüze göre verir :)

3. esmer güzeli

esmer güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benimde adetim 25 gun gecikti, 2 defa idrar testi yaptim ama sonuc negatif cikti, morelim cok bozuldu ve bidaha test yapmaya korkuyorum...bikac gundur sanki adet olcakmisim gibii hissediyorum ama hala olmadim ne yapcagimi bilmiyorummm :((((

4. küçükmelek123

küçükmelek123 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    18
    Kan testi yaptırabilirsin ben de merak ettim şimdi :)

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bazı gebeliklerde çok nadir de olsa idrarda pozitif çıkmayabiliyor en garantili gebelik testi için kan testi yaptırırsanız sonucu tam olarak öğrenebilirsiniz.

6. mrw byksrc

mrw byksrc Forum Okuru

Merhaba
    Bende 21 şubatta regl olcam yani bugün ama olmadım şuana kadar 18 şubatta da kan testi yaptırdım 1,20 bhcg hamile değilmişim doktor 1 hafta sonra tekrar gel dedi bekliyorum bende bebeğim olsun istiyorum allahım herkese nasip etsin sizce ne kadar daha beklemem gerek kan testi için fikir verirmisiniz kızlar tşk şimdiden.

7. melekecre

melekecre Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    kan testınde en erken ne zaman cıkıyor sonuc arkadaslar bılen var mı

8. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

adetine 2-3 gun kala cıkar canım

9. denizelçin

denizelçin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de adetim gecikti. en son 15 ocakta adet görmüştüm. sadece 25-26-27 ocakta eşimle birlikte oldum. geri çkilme yöntemini kullanmıştık(ne kadar koruyosa o da artık) evde test yaptım negatifti. kan testi de yaptırdım o da <12 negatif çıktı sonuç. doktorum adet olmazsan 10-15 gün sonra tekrar gel bazen gebelik olsa bile geç belli olabiliyor dedi... hiç hamile gibi değilim... psikolojik olarak mı geçikiyorum yoksa???

10. bedbah olmak

bedbah olmak Forum Okuru

acil CEVAP

slm arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen bugün adet günüm ama olmadı. Bundan bir en son 10 şubat ta adet oldum. Ama ben dayanamayıp 2 mart ta idrar testi yaptın önce tek çizgi çıktı bir kaç saat sonra yanında bir çizgi daha hafif bir çizgi. Ondan üç gün sonra bir daha yaptım yine ilk başta tek çizgi bir kaç saat sonra ikinci birçizgi daha. Bugün ayın on u benden çok hafif kan lekesi geldi korktum bir daha test yaptım bu sefer sonun negatif. Kafam karıştı ben hamile miyim?

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

biri yardimci olabilir mi?

adetim gecikeli 22 gün oldu 22 gun içinde üç kere idrar 2 kerede kan testi yaptırdım birini dün yaptırdım kan testi negatif çıktı ama hala hasta olmadım
    en son adetim den sonra vücudumda oluşan kaşıntı dan dolayı acilde igne oldum bi kac kere en son vuruldugum iğnede kortizon iğnesiydi acaba bunlardan dolayi da gecikmiş olabilir mym?
    stres sıkıntı psikolojim bozuldu:(

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

slm arkadaşlar ben adet dönemimden önce birkaç gün kahverengi lekem gelirdi sonrasında adet kanamam olurdu bu ay adet günümden 3 gün önce kahverengi leke gelgi 4 gün sürdü ama adet kanamam olmadı hamilelikten şüphelendim eczaneden test aldım ama negatif çıktı acaba daha erken mi sonuç için bir kaç gün daha bekleyip tekrar yapsam mı??? lütfen cvpp çok heycanlıyım......

13. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    kahverengi akıntı genelde kistlerde kaynaklanırmış dşye duymuştum ama eğer şüphen varsa gebelikten en iyi sonucu kan tahlilinde alırsın ona görede bi doktora görünürsn

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

canım çok sağol az önce gittim verdim kanı yarın öğleden sonra çıkacakmış kahverengi lekeden de bahsettim sonuç çıksın kadın doğuma yönlendirelim dedi inşallah hayırlı haberler alırım :)))))

Asena_Sule bunu beğendi.
  15. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    umarım güzel sonuç allırsın bebeine kavuşursun canım ...:)

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

adet olup hamile olduğunu öğrenenler hamilelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik testi negatif çıktı test gebelik yaptım Bugün bi yerde okudum,gebelik testi bazen yanlış çıkabiliyomuş.Hatta yazılan yorumlarda kadının biri test yapıyo negatif çıkıyo.Aradan 1 hafta geçince kan testi yapıyo hamişşşş.Diğer yorumlardan biri de şu ki;kadın 5 gün falan adet görüyo diğer ay bi bakıyo ki 2 aylık...
  2. Gebelik Testim Negatif Çıktı Ama Ben Yinede Hamile Olabilir miyim Diyenler BURAYA

Gebelik Testim Negatif Çıktı Ama Ben Yinede Hamile Olabilir miyim Diyenler BURAYA

gebelik testi negatif ne demek,gebelik testi negatif çıkarsa, Gebelik testi idrar testleri yani eczaneden aldığımız testler negatif çıkmasına rağmen hamile olunabilir mi sorusunun cevabı tabiki de olunabilir. Birinci ve en sık görülen şey testin yanlış yapılması ve yanlış yorumlanmasıdır.Şimdi mesala testi aldınız diyelim o testi eğer yanlış uyguladıysanız içindeki yönergelere uygun...
  3. Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

İlişkiden 11 ve 17 gün sonraki kan testlerim negatif ama hala adet olamadım sizce neden?25 Haziran'dı adetim eczaneden test alıp yapsam doğru sonuç verir mi?
  4. Gebelik testim negatif geç döllenme olabilir mi ?

Gebelik testim negatif geç döllenme olabilir mi ?

Çocuk sahibi olmak isteyen kadınlar için anne olmak bir hayaldir.Korunmasız birliktelik yaşayıp istenmeyen gebelik ise kimileri için ise kabustur.Ve sayfamıza her gün her iki konuda da benzer sorular almaktayız. Gebelik testim negatif yinede hamile olabilirmiyim ?Parmaklarımızdan dökülen yanıtlar kimi için mutluluk kimisi için ise huzursuzluk demek.Bu tür sorulara yaklaşımımız olması...
  5. 4 tane negatif gebelik testi, hamile miyim?

4 tane negatif gebelik testi, hamile miyim?

Evet ablalar benim sorum biraz uzun olacak.. 18 yasindayim ve taaa 28 agustos ta sevgilimle korunmasiz iliski yasadik geri cekilme yontemiyle. Adetlerim adet oldugum ilk gunden beri duzensiz. Ortalama olarak 50 gun diye hesapladim dongumu ama bunun 60 -70 lere ciktigi da oldu, 30a dustugu de. Yine de 50 gunu baz alirsam iliski gununde risksiz donemimdeydim sanirim. Her neyse. Biz bu iliskiyi...

Sayfayı Paylaş