gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

Konu, 'Gebelik' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

gebelik testi silik gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması testi çıkanlar testinde çizgi ne anlama gelir çizgilerin anlamı Öncelikle RABBİM herkese bir melek nasip etsin diye başlamak istiyorum yazıma.O nasıl bir mucizedir ki,insanın aklını başından alır.Ya konumuza gelirsek,adetine 10 gün olup idrar testi yapan arkadaşların testleri silik çıktı mı merak ediyorum.Normalde gebelik testine pek güvenilmez ama ben bugün yaptım 2.çizgi ile negatif çizgi arasında biraz fark vardı ve belirli olmayan çizginin alt tarafı pembemsi,üst tarafı beyaz gibi bi çizgi idi.Yaaaa kociş akşam gelip bakıcak ama ben bütün gebelik isteyenler gibi çatlıyorum.Bi ebe arkadaşıma sordum,idrar da bakmak erken olduğu için o şekilde çıkmş olabilir dedi.Yani umut vermeyim ama sanki var gibi dedi tekrar yapıcam.Offf insan nasıl kasıyor kendini böle durumlarda.Kızlar bu durumu yaşayan varsa nolur yazsın.Şimdiden saolun melişlerimm.Allah en hayırlı zamanda herkese bütün isteyene versinn amiinnnnnn. [​IMG]

2. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    tatlım bende ümitlendirmek istemiyorum ama sen galiba hamilesin canım ya:) çünkü burdan bile çok belli oluyo..ama insanı şaşırtıyor,daha adetine 10 gün varken idrarda çıkmış..acaba geçen aydan hamileydinde üstünemi gördün?
    adetin nasıldı çokmu yoğundu yoksa hafif leke şeklindemiydi?bence idrar testi yerine yarın hemen kan testi yaptır.hadi inşallah hamilesindir güzelim ya:)

sheker_shey bunu beğendi.
  3. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    bacım sen hamilesin ya içime doğdu.Bak görürsün demişti dersin.benim hiç bir bilgim yok.sana sadece dua edebilirim.ben bugün kırmızıları gördüm yine.Öbür aya kaldı ümitler.Öptüm seni iyi hbrlerini bekliyoruz.

4. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Ayyyy valla varya yüreğime su serptin hamile değilsem bile ALLAH razı olsun yaaa valla:D:Dçoook mutlu ettin beni.Bacım geçen ay normal adet gördüm hani bayada adet kanamasıydı..Bugün acaip bi duygu yaşadım yani o pembe çizgi neydi beynimi yedi ama bi umut işte..Hamiş olayım sana da sölerim bacım:D:d

5. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Canımmmm bnmm yaaa ALLAH senden de razı olsunn kuzummm.Gerçekten çook mutlu oldum yaa hamile değilsem bile bu heyecanı yaşadım,bugün bu sevinci yaşadım ya hamilelik dönemlerine hazırlık diye düşünr yine mutlu olurum ben.Rabbim sana sağlıklı,sıhatli,salih ve hayırlı bir evlat versn cnm bnmm ALLAH binlerce kez razı olsun yüreğinin güzelliği için..Ben sana da dua edicem bundan snra tatlm merak etme:D:D

6. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    canım benim ne yaptın sonuç ne? burda meraktan ölüyoz yaaww:D

sonucu hemen bildir olurmu?inşşşalllaaaahhhh hamilesindir kuzum benim..:D

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Gebeliğin erken dönemlerinde ikinci çizginin silik çıkması normaldir canım .Burdanda görüldüğü üzere sen hamişsinnn:D.İleriki günlerde o ikinci çizginin daha çok netleştiğini göreceksin.Tekrar test yaparsan bize bunu mutlaka bildir yada daha iyi emin olmak istiyorsan bir hcg testi yaptırarak olumlu olumsuz bunu kesinleştir canım hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz:)

8. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    canım silik çizgin burdan bile çok belli oluyo büyük ihtimal HAMİŞSİN
    Rabbim sıkıca tutunmasını nasip etsin meleğinin bende okadar çok test yapamıştımki o silik çigiyi bikere bile görememiştim hamdolsun haziran ayında kopkoyu çizgileri görmeyi naip etti Rabbim ama günüm geçmişti tabi
    sen daha geçemeden gayet ii görünüyoo hadi hayırlı haberlerini bekliyorumm

9. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    canımmmmmmmmmmmmmm çok sevindim inş hamişsindirr haber ver tamam mı tatlım duarım seninleee

10. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    :uhu::uhu::uhu:Şuan gözlerim dolu dolu okuyorum yazılanları.Rabbim nasip edecek mi acaba gerçekten.Yaaaa yorumlarınız için çoook teşekkür ediyorum mawi'm ve berranur.Ne dicemi bilmiyorum,bi olsun gerçekten burda hamiş melek olmak istiyorum

11. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    İnşallah ayşegülüm inşallahhh.Kuzum bnm çok dua et emi..Bi de yanlş çıkarsa o zaman halim nolur bilmiyorum.Hayırlısı der geçer miyim acaba??kuzum bnm ALLAH senden de razı olsun beeğini sağ salim kucaklamak nasip etsn Mevlam

12. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Bitanem daha gitmedik kan testi yaptırmaya.Salı günü falan gidicem.Ben haber vericem bebemm hiç merak etme.Ya olmazsa diye bide üzülüyorum yaa bağlanmak istemiyrum bu testlere de pek aslnda:(

13. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83

çokk dua ediyorum bitanem inan ben de çok heycanlandım kan ver tatlım inşş hamişsin benim içimden öyle geçiyoo oluruna bırak demek kolay ama senin için ne kadar zor olduğunu biliyorumm rabbime yalvarıyorum senin güzel haberlerini almayı nasip etsin bana güzelimm 10 gün beklememiz lazımm nasip etsin mevlam burda kocaman hamileyim diye yazmanı ki inş öyle olucak rabbim sabır versin başka ne diyim çok öpüyorum seniii

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kesin hamilesiniz çünkü bende de aynıydı şimdi dünya yakışıklısı bi oglum var

15. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Canim benim ben de senin gibi inanamayip bircok kez test yapanlardanim. Benim de bazi testlerim (bazi testlerim diyorum cunku inanamayip 8 kez test yaptim :D ) silik cikmisti silik cikadabiliyor. Bna gore de hamilesin ins>.. ayyy cok mutlu oldum senin adina

Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi bir kaç kez silik çıkan melekler....

Gebelik testi bir kaç kez silik çıkan melekler....

Sayın melekler bu konuyu açtım, çünkü belirsiz bir durum içindeyim. Acaba sizde de böyle şeyler oldu mu. Ben 15gündür gebelik testi yapıyorum ikinci çizgi hep hep hep silik çıkıyor.Düşünsenize 15gündür, hiç belirginleşmedi, ama resmen silik görünüyor, hem de hemen. 10gün önce de yani tam adet dönemim de kısa ve diğerlerinden az biçimde adet gördüm.böğle durum yaşayan ya da duyan melekler...
  2. gebelik testi silik cıktı

gebelik testi silik cıktı

evde gebelik testi yaptım silik cıktı aynı gün içinde 3 kez tekrarladım aynı sonucu verdi kan testinde 0,2 cıktı negatif dediler hamile olma şansım varmı bu durumu yaşayan varmı???
  3. Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

İlişkiden 11 ve 17 gün sonraki kan testlerim negatif ama hala adet olamadım sizce neden?25 Haziran'dı adetim eczaneden test alıp yapsam doğru sonuç verir mi?
  4. gebelik testi silik çıkanlar

gebelik testi silik çıkanlar

selam adetim 2 gün gecikince bende gebelik testi yaptım ama ikinci çizgi oldukça silik çıktı çok hafif belli belirsiz bir çizgi çıktı aranızda benim gibi testinde ikinci çizgiyi silik görenler sizde sonuç ne çıktı silik çizgi hamilelik olabilirmi acaba
  5. Gebelik testinde silik çizgi :/

Gebelik testinde silik çizgi :/

Arkadaşlar adetime bi kaç gün kala test yaptım silik çizgi çktı ama çok soluk yada bana öyle geliyo çok istedigim icin bi yorumlarmsnz :(

Sayfayı Paylaş