Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

sabırsızlanıyorum yaa bakalım ne çıkcak sonuç ....

benim adetim 12 gün geçmişti hamilelik testi aldın çizginin biri silik çıktı.Kesin hamilelik vardım diye düşündün dr. gittim kantesti yaptırdı hamile değilmişim neden o testleri alıyorsunuz dedi dr. onlar doğru sonuç vermez dedi.Ve sonradanda regl oldum.

gebelik testi silik gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması testi çıkanlar testinde çizgi ne anlama gelir çizgilerin anlamı
Öncelikle RABBİM herkese bir melek nasip etsin diye başlamak istiyorum yazıma.O nasıl bir mucizedir ki,insanın aklını başından alır.Ya konumuza gelirsek,adetine 10 gün olup idrar testi yapan arkadaşların testleri silik çıktı mı merak ediyorum.Normalde gebelik testine pek güvenilmez ama ben bugün yaptım 2.çizgi ile negatif çizgi arasında biraz fark vardı ve belirli olmayan çizginin alt tarafı pembemsi,üst tarafı beyaz gibi bi çizgi idi.Yaaaa kociş akşam gelip bakıcak ama ben bütün gebelik isteyenler gibi çatlıyorum.Bi ebe arkadaşıma sordum,idrar da bakmak erken olduğu için o şekilde çıkmş olabilir dedi.Yani umut vermeyim ama sanki var gibi dedi tekrar yapıcam.Offf insan nasıl kasıyor kendini böle durumlarda.Kızlar bu durumu yaşayan varsa nolur yazsın.Şimdiden saolun melişlerimm.Allah en hayırlı zamanda herkese bütün isteyene versinn amiinnnnnn.
silik%20gebelik%20testi-26.jpg
bu msjı yazalı baya olmuş ama acaba hamilemiymişsiniz bugun bende yaptım aynı böyle çıktı

Slm umarim herkese nasip olur ben 3 gun kala idrar testi yaptim ya biri belirdi oburu zor belli silik cikti bi de ara ara saniyelik kasilmalar oluyo ve geciyo nedir bu tecrubeli ablalar
Simdiden tesekkurler...

Arkadaşlar meraba bendede aynı şey oldu silik ince bir çizgi var sonuç ne acaba

bende geçenlerde test yaptm ikinci çizgi silik çıktı hastaneye gttm kan tahlili yaptrdm 32.93 çıktı hamilesn dediler bu hafta ğine kontrole gtçem ultosonda baktrcam canm inşallah sende hamilesindr canm çünkü seninkiyle benim ki aynıydı canımmmm.

Benim yumurta transveri sonrası 10.günüm ve sabah ilk idrarımda erken gebelik testi yaptım 2. Çizgi çok silikti 2 gün sonra kan tahlilim var ama aşırı stres ve merak yaşıyorum. Bende 7.gün den beri adet olucakmışım hissi var ve sanki içimde fil var çok acıkıyorum. Birde göğüslerim cok hassas benimle aynı sorunları yaşayan var mı acaba?

merhaba arkadaşlar benm adetim 9 gün gecikti ve sol kasığımda bazen ağrı oluyor test yaptm sabah ilk 5 dk bir çizgi vardı aradan 45dk yada 1 saat geçti baktm çift çizgi olmuş.akşam tekrar yaptm çizgi hayalet gibi ışığa tutunca görülüyrdu kan testi yapmaya korkuyrm ya negatifse diye sizce tesler yanılıyr mudur?

Arkadaslar onelikle merhaba.. Ben araniza yeni katildim.. Reglime 2 gun var fakat erken gebelik testi negatif cikti .. Ama okadar cok belirtim varki:( tabi husrana ugradim. Sizce yanilma payi varmidir??

Geri