Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

Arkadaşlar benim sol kasıgıma ara ara ağrı giriyor hani elinizi kesersiniz sıslar debamlı öyle adetime 2 gün var test yapıyorum tek çizgi çıkıyor 2 saat sonra çift çizgi oluyor bu nedir anlamadım acıl cvp hamile olabilirmiyim erkenmi yaptım acebe

kizlar adetim 3 gun gecikti gecen ayin 15 de adet sayilmaz sadece bikac gun lekem geldi simdi ise idrar testinde silik cikti ama 3 saat sonra bi ne olabilir

Meraba arkadaşlar benimde sizee bir sorum olucak çok çaresisizm benim adet düzensizliğimvar yanii 5.6 ay olmadığım bile ooldu eşimle bundan 3 hafta once iliskiye girdik bundan 5 gun once kanamam oldu ve sadece 2 gün sürdü anlmadım evde gebelik testi yaptım ve pozitif çıktı ikinci çizgi biraz silik çık bugün tekrar aldım yaptım negatif yani tek çizgi çıktı acaba hamilemiyim değil miyim anlayamadım lütfen yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler ..

Merhaba ben 2 senedir evliyim eşimde sorun yok bende çatlama sorunu varmış yumurtalık karım biraz küçülmüş 3 ay önce klomenle birlikte çatlma iğnesi kullandım bebiş olmadı çok yoğun çalıştığım için galiba.. bebek istyprz artık bu ay 6 gün geciktim 2 gün önce test yaptım 3 tllik testti negatif çıktı ne yapıyım erknmi acaba.hava değişik liğide olabilir mi ki denize gitmiştik düzensizlik mi bilemedim :((

Herkese merhaba 2 yıllık evliyiz ve benim ilk tup bebek denemem transfer sonrası 5. Gun test yaptım acele ve meraktan negatif cikti 7. Gun tekrar yaptım bu sefer ikici cizgi dikkatli baktığında görüne biliyor hayalet bi cizgi aceba hamile olabilir miyim pozitif mı bilememedim basına gelen arkadaslar varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler...Rabbim isteyen herkese versin Rabbim ol der ve olur...

Geri