Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

benim 8 yasinda kizim var.ben ikinci bebegi istiyrm .nasipte varsa olur ins.adetime dort gun var .sabirsizlikla bekliyrm.allah herkezin istedigini versn

Duygum erken gebelik testini adetten ne kadar once yaptin acaba

Ben de gebelik bekliyorum ve internetten okuduğum koca karı testlerini gördüm inanmayıp gülüp geçtim ama sonra kafama takıldı kalkıp yaptım idrara çamaşır suyu damlarım köpürünce hamile köpürmeyince yokmuş ama benim köpürdü sonra idrara karbonat septim ve o da köpürdü köpürmeyince gebelik yokmuş ama köpürdü ve idrara limon damlattım o da dibe çöktü ama üstte kalırsa gebelik yoktur anlamına geliyor ve iste bu üç testide yaptım üçüne göre hamileydim ve bunları adetime bir hafta kala yaptım sonra karnımda adet sancısı hissedince aksam kalkıp idrar testi yaptım ve pozitif şu an 4 haftalık gebeyim size de komik gelebilir ama az da olsa ihtimal var diye düşünüyorum kullandığım idrar testi prefictör erken gebelik testi ins işinize yarar

Arkadaşlar yazılarınızı okudum bir şey sormak istiyorum. 6 aylık evliyim. İlk kez bebek denemesi yaptık. Yarın adet olucam ve çok fazla ağrım var bir kaç gündür ağrı çekiyorum :( gögüslerim ve karnım çok şişti vucuduma da sığamıyorum. bugun test yaptım silik pembe çizgi var sizce akıbetim ne olur?

merhaba arkadaşlar çok çaresizim adetim birkaç gün gecikmişti test yaptım ikinci çizgi silik çıktı fakat ertesi gün adet oldum normal bıldıgınız adet belirtileri ile kanama falan degil fakat çizginin silikte olsa f-görülmesi kafamı cok kurcalıyor ne yapmalıyım ya da gebe miyim yorumlarınızı beklıyorum

Mrb bende silik çizgiyi yasayandanim adetim 8 gün geçti test yaptım silik çizgi vardı sonra gidip bir kan testi yaptım negatif sizce hamile olabilirmiyim nolur yardım edin bana

Kizlar Merhaba bana yardımcı olabilecek biri çıksın lütfen yeni evliyim 7.ayimiza girdik ben hamile kalmak istiyorum ama bi sorun var düzensiz adet görüyorum ilaç kullanmasam adett olmam o derece son 3 aydır ilaçsız adet oldum sonra bu ay hiç adet olmadım hamile olduğumu düşündüm test yaptım ilk başta tek çizgi 5 saat sonra silik bir çizgi oluştu bugün yine yaptım tek çizgi ama aşırı derecede sol kasik ağrısı var çok düşünüyorum ne yapamam gerektiğini hamilemiym acaba yardimci olurmsnz

Geri