Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

Mrb ben yeni üye oldum 7 yıllık evliyim fsh 93 de tüp bebek denedim 2 defa olmadı bende bıraktım tedaviyi doktor spontenesin dedi ilk defa idrar testinde ikinci çizgiyi silik gördüm ama kan tahlili gitmeye cesaretim yok iki defa yaptım aynısi arkadaşlar gidiyimmi ....

Arkadaslar ayni durum benimde basıma geldi ve suan tam 4 test yaptım hepsinde aynı Sonuç aldım en son yaptığımda biraz daha belirgindi sanki sizden yardım istiyorum. Ayrıca düzenli bi adetim vardı her ay 4de oluyodum gecen ay 8 de oldum. Sizce hamilemiyim

Arkadaslar ayni durum benimde basıma geldi ve suan tam 4 test yaptım hepsinde aynı Sonuç aldım en son yaptığımda biraz daha belirgindi sanki sizden yardım istiyorum. Ayrıca düzenli bi adetim vardı her ay 4de oluyodum gecen ay 8 de oldum. Sizce hamilemiyim

Merhaba beklenen mensiniz de gecikme yaşarsanız hcg testi yaptırın net sonucu alırsınız.

Sadece folik asit kullanıyorum. Daha oncede kullanırken yaptığımda hic bu şekilde değildi. Şimdi ise çift çizgi olması cok tuhaf geldi. 1 saat sonra kan testine gidicem. Duanızı esirgemeyin lütfen

Geri