Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

Canim benim ben de senin gibi inanamayip bircok kez test yapanlardanim. Benim de bazi testlerim (bazi testlerim diyorum cunku inanamayip 8 kez test yaptim :D ) silik cikmisti silik cikadabiliyor. Bna gore de hamilesin ins>.. ayyy cok mutlu oldum senin adina
inşallah hurishcim inşallah.Rabbim sennde bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin.Allah razı olsun mutlu olduğun için.Bunu gerçekten hissedebiliyorum yani burası çoook farklı bi yer.Allah hepinizin gönlüne göre versn olmayanlara da nasip etsn inşallahhhh amiiinnnn

aynı seyı yasadım

Öncelikle RABBİM herkese bir melek nasip etsin diye başlamak istiyorum yazıma.O nasıl bir mucizedir ki,insanın aklını başından alır.Ya konumuza gelirsek,adetine 10 gün olup idrar testi yapan arkadaşların testleri silik çıktı mı merak ediyorum.Normalde gebelik testine pek güvenilmez ama ben bugün yaptım 2.çizgi ile negatif çizgi arasında biraz fark vardı ve belirli olmayan çizginin alt tarafı pembemsi,üst tarafı beyaz gibi bi çizgi idi.Yaaaa kociş akşam gelip bakıcak ama ben bütün gebelik isteyenler gibi çatlıyorum.Bi ebe arkadaşıma sordum,idrar da bakmak erken olduğu için o şekilde çıkmş olabilir dedi.Yani umut vermeyim ama sanki var gibi dedi tekrar yapıcam.Offf insan nasıl kasıyor kendini böle durumlarda.Kızlar bu durumu yaşayan varsa nolur yazsın.Şimdiden saolun melişlerimm.Allah en hayırlı zamanda herkese bütün isteyene versinn amiinnnnnn.
silik%20gebelik%20testi-26.jpg
Bende aynı şeyi yaşadım ve heyecanla gidip tekrar bir test alıp yaptım ikinci çizgi pembe idi eczacıya sordum çizginin net olamsı gerekir dedi ama benim içimden bir ses gebe olduğumu söyledi. Kan testi için sabahı bekleyemezdım kalbım çıkacak gibi atıyordu. Eşim geldiğinde dayanamayıp güzel haberi verdim veee ertesi gün kan tahlili yaptırdım ve 5 haftalık hamileydim:) gözün aydın kardeşim:):):)

hayırlı olsun:)

Aynı şeyi bende yaşadım hatta bir test daha alıp yaptım oda öle idi eczacıya sordum pozitif sonuç için net olması gerekir dedi ve ben inanmadım çünki içimden bir ses bebeğin orada diyordu. Eşim geldiğinde dayanamayıp güzel haberi ona verdim veeeeeeeee sonrasında kan testi yaptırdım. Sonuç 5 haftalık hamilrydim. ALLAH GÖNLÜNE VERSİN:):):) ALLAH SAĞLIKLA NASİP ETSİN İNŞALLAH;)

mrb melekler

Aynı şeyi bende yaşadım hatta bir test daha alıp yaptım oda öle idi eczacıya sordum pozitif sonuç için net olması gerekir dedi ve ben inanmadım çünki içimden bir ses bebeğin orada diyordu. Eşim geldiğinde dayanamayıp güzel haberi ona verdim veeeeeeeee sonrasında kan testi yaptırdım. Sonuç 5 haftalık hamilrydim. ALLAH GÖNLÜNE VERSİN:):):) ALLAH SAĞLIKLA NASİP ETSİN İNŞALLAH;)

benimde adetimden 10 gün geçti bugün test yaptım ilk cizgi belirdi ikinci cizginin yaninda dalgalanma vardi her an istifar edecekmis gibiyim midem bulaniyo devamli. sol kasigimin cok agriyo ve kramp giriyo.vùcut sicakligimda cok yùksek yarin tekrar bi test yapcam ama korkuyorum hamile deglimdir diye bana yardim edin ltfn bu yasadiklarim hamile oldugumumu gosterir fazla bilgim yok

benimde adetimden 10 gün geçti bugün test yaptım ilk cizgi belirdi ikinci cizginin yaninda dalgalanma vardi her an istifar edecekmis gibiyim midem bulaniyo devamli. sol kasigimin cok agriyo ve kramp giriyo.vùcut sicakligimda cok yùksek yarin tekrar bi test yapcam ama korkuyorum hamile deglimdir diye bana yardim edin ltfn bu yasadiklarim hamile oldugumumu gosterir fazla bilgim yok

canım benim bu kadar gecikmesi ya gebelikten yada başka bir problem var. oyüzden bence hemen bir kan testi yaptır.gebelik varsa sewinirsin.ama yoksa doktora gider nedenini araştırırsınız.bence ihmal etme..inşallah hamişsindir:)

Arkadaşlar bugün kan testi yaptırdım negatif çıktı:(:(ne düşüncemi neye inancağımı bilmiyorum.Sizi de daha fazla merak ettirmiyim yazıyım dedim.Adet gününü beklemek daha anlamlı galiba neyse hayırlısı ALLAHTAN ama acaip belirtiler var bu aralar acaip belim ve bacağım ağrıyo,adet sancsı gbi sancı da cabası:(

merhaba ,sırf bu mesajı görünce hemen kayıt oldum, çünkü aynı durumu bende yaşadım ve şimdi 16 haftalık hamileyim :)) ve zannediyorum ki sende hamilesin en kısa zamanda bi kan testi yaptırsan iyi olur güzel haberi alman için( ben hemen yaptırdım ve sonuç kesindi) :)) şimdiden sonucunu merakla bekliyorum diğer arkadaşlar gibi...

ama benim resimden de gördüğüm kadarıyla sen ayrı ayrı iki test yapmışsın ve pozitif çıkmıştı..

çok şaşırdım tatlım ya..ama olsun üzülme hala şansın var.daha adetine de varçalışmalara devam, belkide hamilesindir.adet günün gelince testi tekrarla bence.

Geri