Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

öncelikle merhabalar herkese...benim de yaptıgım test silik cıkmıstı eşime diyimmi demeyeyim mi cok düşünmüştüm hani yine hayal kırıklıgı olmasın diye..fakat bikaç gün sonra beta hcg hormonuna baktırdım yüksek cıktı zaten ozman tekrar alımıstım eczaneden test o daha belirgin cıkmıstı...suanda 35 haftalık hamileyim..Allaha binlerce kez şükürler olsun..cok güzel duygular..
ALLAH bağışlasın bebeğini canım,Rabbim sağ salim kucağına almak nasip etsn bir nefeste doğur inşallah yavrucuğunu:)

Slm

Silik çizgi çıkanlar..bende böyle gebe kaldım..ikinci çizgi hayal gibide olsa bebiş var demektir...hadi hayırlı olsun..

selam benimde acil yardıma ihtiyacım var bu siteye ilk defa yazıyorum uzun zamandır üyeyim yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum. Bende hamile kalmak istiyorum. Size sormak istediğim şu : dün iki defa test yaptım ikisindede ikinci çizgi silik çıktı. / aydır hamile kalmak istiyorum. Bu gün pazar olduğu için kan testi de yaptıramıyorum. Acaba gebelik var mıdır? Daha önce hiç böyle silik çizgi çıkmamıştı. ÇOk belirgin değil ama bakınca görülebiliyor... LÜTFEN YARDIMCI OLUNNNNN :)

selam benimde acil yardıma ihtiyacım var bu siteye ilk defa yazıyorum uzun zamandır üyeyim yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum. Bende hamile kalmak istiyorum. Size sormak istediğim şu : dün iki defa test yaptım ikisindede ikinci çizgi silik çıktı. / aydır hamile kalmak istiyorum. Bu gün pazar olduğu için kan testi de yaptıramıyorum. Acaba gebelik var mıdır? Daha önce hiç böyle silik çizgi çıkmamıştı. ÇOk belirgin değil ama bakınca görülebiliyor... LÜTFEN YARDIMCI OLUNNNNN :)
canım ben bu ay doğum yaptım. ilk test yaptığımda benim de 2.çizgi silik çıkmıştı haftasonu yapmıştım bende. kan değerlerin düşük olduğu için siliktir muhtemelen bence pazartesi emin olmak için bi kan testi yaptır. ben hamile olduğunu düşünüyorum allah gönlüne göre versin...

ayy inşallah canım iiinnnşşşaaalllllllaaaaahhhh......

Moderatör tarafında düzenlendi:
evet kızlar dediğinizi yaptım sabah kalktım ve bi güzel tıp merkezine gidip kan testi yaptırdım... Ama sonucu saat: 15.30 da alacakmışım... :( Bunca saat nasıl geçecek bilmiyorum...Dua edin benim için lütfennnn .... SDC13385.jpg

Kayıt olmak istiyorum

Arkadaşlar bende bu siteye üye olmak istiyorum ama olmuyo nasıl yapacam yardım edermisiniz!.. Şimdiden teşekkür ederim!..

Kayıt olmak istiyorum

Arkadaşlar bende bu siteye üye olmak istiyorum ama olmuyo nasıl yapacam yardım edermisiniz!.. Şimdiden teşekkür ederim!..

Bir önceki mesajımızda nasıl üye olacağınızı yazdık.

Sevgiler.

Geri