gebe
  1. betahcg gebeliğim

betahcg gebeliğim Forum Okuru

Gebelik testi sonucu bekleyenler

Konu, 'Gebelik' kısmında betahcg gebeliğim tarafından paylaşıldı.

Gebelik testi sonucu bekleyenler lütfen bana acil yardım eder misiniz nolur. benim hamilelik şühpem vardı eşimlde korunmadan sürekli aylardır deniyoruz her ne ise bu ay gecikme olunca üç gün bende test yaptırdım sonra kapı çaldı misafir gelmişti az onla ilgilenem dedim baktım bi saat geçmiş testi unutmuştum gittim baktım aman allahım hamileyim :) Hemen aradım eşimi komşu ne oluyor dedi dedim böyle böyle bi sevinç derken yine komşum hevesimi kursağımda bıraktı ya arkadaşlarım lütfen gebelik testi sonucu bekleyenler bana söyler misiniz bir saat sonra baktığım testte ikinci çizgiyi gördüm yani şimdi ben hamile değilmiyim ?

Gebelik testi sonucu bekleyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kesin Sonuç Veren Gebelik Testi Hangisi ?

Kesin Sonuç Veren Gebelik Testi Hangisi ?

kesin sonuç veren gebelik testi güvenilir gebelik testi güvenilir gebelik testleri en güvenilir gebelik testi en güvenilir gebelik testi hangisi ile ilgili bilgiler burada melekler. Regl tarihi gecikmesi ile birlikte müstakbel anne adaylarını bir heyecan alıverir. Günler geçmek bilmez ve en sonunda bir gebelik testi almak için eczanenin yolu tutulur. İdrar testi evde uygulanabilen bir testtir...
  2. gebelik testi sonuçları kan

gebelik testi sonuçları kan

Arkadaşlarım gebelik testi sonuçlarımı aldım kandan yaptırdım ama doktor yoktu bişey anlamadım örnek varmı arkadaşlarım nası anlarım hamile olup olmadığımı teşekkür ediyorum.
  3. Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ?

Gebelikte kan testi sonuçları nasıl olmalı ?

Kızlar gebelikteki kan testi sonuçları nasıl olmalı nereye ve hangi değere bakarak hamile olduğumuzu anlıyoruz ya yardım lütfen
  4. Birliktelik sonrası  gebelik testi doğru sonuç verirmi?

Birliktelik sonrası gebelik testi doğru sonuç verirmi?

ilişki sonrası gebelik testi yapılırmı,gebelik testi ne zaman yapılır,hamilelik testine zaman net sonucu verir,hamilelik testi nasıl yapılır,ilişkiden 3 gün sonra gebelik testi sonuç verirmi, gebelik testileri hakkında bilgiler Testin doğru sonuç vermesi için çoğu zaman adet gecikmesi olması gereklidir. Yani hamilelik süphesi olan ilişkiden sonra yaklaşık 14 gün geçmesi gerekir....
  5. Gebelik testi sonucu ne kadar doğru?

Gebelik testi sonucu ne kadar doğru?

İdrar testleri her zaman sağlıklı sonuç vermeyebilir. Kuşku şüphe durumlarında kan testi yapılmalıdır. Kan testinin güvenirliği oldukça yüksektir. burada esas olan güvenilir bir hastanede kan testinin yapılması gerektiğidir. Diğer yandan çok nadiren bebek kalp atımları ultrason ile gözükmeden yakın çevre ile büyüklerle bu güzel haber paylaşılmamalıdır. Çünkü kimi zaman kan ve idrar testleri...

Sayfayı Paylaş