gebe
  1. nina1907

nina1907 Forum Okuru

Gebelik Testi yardimmmm...

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında nina1907 tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar , Adetim 1 gün gecikti ve sabah idrar testi yaptim. Bir cizgi dik bir cizgi yatay cikti. Ve cok belirgin. Yorumlar misiniz? Merakliyim da biraz :)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Nina,
    Yaptığınız test için ilk 5 dakika önemlidir. Yapılan testlerde 5. dakikadan sonraki değerlere pek bakılmaz. Eğer ikinci çizgi hemen çıktı ise hamilesiniz demektir hayırlı olsun :)

3. Nesrin ...

Nesrin ... Forum Okuru

Ben ilk adet tarihim 1 aralık 31 aralıkta bi kanamam oldu çok kanamam sürdükten sonra test yaptım ilk çizgi çıktı ikinci çizgi hafif di.tekrar test yaptım ilk çizgi çıktı ikinci çizgi yatay cikti bugunde kan tahlili yaptırdım gebelik yok dediler.sizce ????

4. sibel47

sibel47 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya benimde belirtim var acaba hamilemiyim adetime 6 gun kaldi

5. sibel47

sibel47 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Midem sabahlari bulaniyor ve sicaklik basiyor beni. kasiklarimda agrida oluyor bas agrisi da oluyor bide meme uclarimda kararma var bebek sahibi olmak istiyoruz ?:-D:-D:-D

Gebelik Testi yardimmmm... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi

Gebelik testi

Gebelik testi Embryo transferinden 12 gün sonra hasta gebelik testi için yeniden kliniğe çağırılır. Burada ilk önce idrarda daha sonra ise kanda gebelik testi (beta-hCG) yapılır. Kanda yapılan testin sonucuna göre gebelik olup olmadığına karar verilir. Test pozitif olanlar 2 gün sonra yeniden kanda gebelik testi için çağırılır. İki testin sonuçları arasındaki...
  2. Yardimmmm!!!!!!

Yardimmmm!!!!!!

bölüm seçme nedenyle farklı sınıflara ayrıldık.ama bir sene sonra o bölüm değiştirerek bizim sınıfa geldi.9.sınıfta o kadar iyiydik ki anlatamam.çok iyi arkadaştık.herşeyimizi bilrdik.hatta onan hoşlanmaya başalamştım.bölüm değiştrdiği senelerde küçük bir olay nedenyle küsmüştüm.farklı sınflarda olmamzdan dolayı eskisi gibi de değildik.herşey daha sonra onun bizim sınfa geçmesiyle...
  3. gebelik testi

gebelik testi

beninm regli olmama 7 gün var. çok merak ediyorumm beklemek istemiyom...
  4. Gebelik testi hakkında sorular

Gebelik testi hakkında sorular

gebelik testi nedir,gebelik testi nasıl yapılır,gebelik testi ne zaman yapılır,gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması,ikinci çizginin silik çıkması gebelik belirtisimi gebelik testi hakkında bilgiler Merhaba, benim adetim gecikti ve test uyguladım. Testte silik te olsa hafif 2. çizgiyi gördüm ve görmemle beraber daha sonra testi yere bıraktığımda 2. çizginin yok olduğunu gördüm ve...
  5. gebelik testi

gebelik testi

Erkek arkadasim adetimin birinci gunu icime bosaldi ve ayni ay icinde bi kac kere daha geri cekilme yontemiyle birlikte olduk 3 gun geciktim test yaptim negatif cikti sizce hamile olabilirmiyim pişmanim :((

Sayfayı Paylaş