gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gebelık testı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

meraba sorumu cvblarsanız cok sevıncem ben en son nısan 4 de regl oldum ve 11 gun gectı ıkı kere ıdrar testı uyguladım ama megatıf cıktı acaba hamıle olma sansım varmıdır

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Forumumuzda bulunan aşağıda ki linki inceleyebilirsiniz...
    Gebelik

gebelık testı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelıkte beslenme

Gebelıkte beslenme

Siz de farkındasınız ki siz ve bebeğiniz artık yediğiniz her şeyi paylaşan bir ikilisiniz. Hamilelikte, özellikle de bebeğin hızla geliştiği son üç aylık dönemde, çok bilinçli beslenmezseniz her ikinizin de sağlığı için gerekli besinleri alamazsınız. Hamileliğinizin son dönemlerinde, haftada yarım kilo almanız normaldir. Bu sizi endişelendirmesin, çünkü bu kiloları aslında sadece siz...
  2. Gebelıkte egzersız...

Gebelıkte egzersız...

... GEBELİKTE EGZERSİZ... Gebelik sırasında yapılan egzersizler annede kilo artışını engelleyebileceği gibi gestasyonel diabet riskini azaltmaktadır. Egzersizlerle vücut direncinin artışının, kas tonusu artışının sağlanması doğumun daha kolaylaştırmasını sağlar. Egzersizlere gebeliğin 4. ayında başlanması, başlamak için 8.aydan geç kalınmaması uygundur....
  3. Kürtaj sonrası gebelık nasıl olur

Kürtaj sonrası gebelık nasıl olur

Kürtaj sonrası gebelık Merhaba arkadaslar ben 15 haftalık bebegımı kaybettım kalbı durdugu ıcın doktorum kurtaj olmam gerektıgını soyledı. Once dusuk hapı ıle normal dogum yaptırdı ve sonrasında parca kalmaması ıcın kurtaj yaptı. Bebegımın olum nedenı ıse boynuna kordon dolanmıstı. . . Ben yenıden gebelık dusunuyorum insallah hayırlısıyla kavusurum .
  4. Kürtaj sonrası hemen gebelık olur mu

Kürtaj sonrası hemen gebelık olur mu

Kürtaj sonrası gebelık merhaba arkadaslar ben 15 haftalık bebegımı kalbı durdugu ıcın kaybettım. doktorum once dusuk hapı vererk normal dogum olmasını sagladı daha sonrada ıcerde kanpıhtısı kalması nedenıyle kurtaj yaptı. hersey normaldı herhangı bı olumsuzluk yasanmadı.yenıden hamıle kalabılrsın dedı fakat uc ay korun dedı ama bız esımle kurtajdan 20 gun sonra yumurtlama gunumde ılıskıde...
  5. Gebelık testı yaptım sılık cıktı

Gebelık testı yaptım sılık cıktı

Gebelık testı yaptım sılık cıktı sonra tekrar denedım cıkmadı hamılemıyımdır acaba

Sayfayı Paylaş